Онлайн
Соціум

У 2019 році українські шлюби стали міцніші, а розлучень поменшало: офіційна статистика Мін'юсту

Кількість шлюбів в Україні у 2019 році перевищила кількість розлучень.

19:30, 30 грудня 2019

Згідно із наведеною Міністерством юстиції статистикою, у 2019 році кількість шлюбів в Україні зросла, а розлучень – зменшилася. Українці одружувались частіше у 6 раз, ніж подавали на розлучення. Згадати лишень весілля десятиліття – одруження Потапа і Насті Каменських.

У відомстві Міністерства юстиції відзначили, що цього року в Україні було зареєстровано понад 227 тисяч шлюбів, тоді як розлучень – понад 37 тисяч. Загалом цього року кількість розлучень була менша майже на 40% у порівнянні із попереднім.

Woman Wearing White Wedding Gown Holding Hands With Man While Walking

У 2019 році українські шлюби стали міцніші

фото:pexels

Ставлення до шлюбів у громадян різних регіонів України різниться. Це залежить, зокрема, від культурно-регіональних особливостей. У західних регіонах простежується більш традиційне ставлення до шлюбу через особливі форми шлюбних союзів. Тут – більш традиційна модель поведінки: одружуються у більш ранньому віці, менше цивільних шлюбів і розлучень, вища народжуваність. Відіграє роль і високий рівень релігійності західного населення.

Photo of Groom Putting Wedding Ring on His Bride

У 2019 році українські шлюби стали міцніші

фото:pexels

Попри те, за даними Інституту демографії, тенденція рано одружуватися  поступово йде у минуле. Усе частіше середній вік вступу до першого шлюбу складає до 28-ми років для чоловіків, і до 25-ти років для жінок. У сучасному світі люди дедалі частіше висувають кар'єру на перший план, адже вона забезпечить фінансову стабільність, яка згодом допоможе побудувати і щасливе сімейне життя.

Нагадаємо, племінниця Софії Ротару виходить заміж.

Читайте також, весільний гороскоп на 2020 рік для усіх знаків зодіаку.

Дивіться сюжет про те, як закохані із Харкова відсвяткувала своє весілля у тролейбусі:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь