Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Успіх циклу документальних проєктів інформаційного каналу «Україна 24» до річниці Незалежності

Спеціально до 30-річчя незалежності України інформаційний канал показував  спільну роботу режисера Леоніда Канфера та ведучого Олега Панюти — цикл фільмів «30 років до свободи».

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:19, 8 листопада 2021

З високими показниками на «Україні 24» завершився показ документальних проєктів, серед яких «30 років до свободи» Леоніда Канфера та проєкт «Правдива історія». Цикл щонедільної документалістики переглянули мільйони глядачів.

Спеціально до 30-річчя незалежності України інформаційний канал показував  спільну роботу режисера Леоніда Канфера та ведучого Олега Панюти — цикл фільмів «30 років до свободи», що є частиною мультимедійного проєкту «Україна, яку будуємо ми».

10-серійна програма виходила в період з 29.08 по 31.10 й за цей час зібрала біля екранів 2 млн 343 тис. глядачів. Середня частка циклу сягнула — 1,3 (аудиторія 18+ по всій Україні).

Успішно підсумувала лінійку щонедільної документалістики —  «Правдива історія», дві серії якої переглянули 624 тис. українців. Частка програми сягнула 1,70, що на +10% вище за добову частку каналу «Україна 24». Документальний проєкт підвищив частку у своєму слоті майже на третину завдяки як приливу аудиторії, так і збільшенню загального часу перегляду (аудиторія 18+ по всій Україні).

Загальнонаціональний канал «Україна 24» й надалі розширюватиме власні інформаційні горизонти та створюватиме актуальні документальні програми, які мають високий інтерес серед глядачів.

*Джерело даних – ТБ-панель Nielsen, дані дослідження телевізійної аудиторії належать ІТК. (Аудиторії – частка по 18+ вся Україна, охват по 4+).

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь