Онлайн
Здоров'я

Уляна Супрун розповіла, чому важливо "сюсюкатися" та лепетати з дітьми

12:39, 19 листопада 2018

Уляна Супрун радиться "сюсюкатися" з дітьми

фото: pexels

Уляна Супрун радить сюсюкатися з дітьми та говорити з ними дитячою мовою. Про це вона написала на власній сторінці в Фейсбук, що стисло аргументувала.

На думку глави українського Міністерства охорони здоров'я Уляни Супрун, такий процес, як лепетання з дітьми, є набагато серйознішим, аніж ми можемо це собі уявити.

"Лепетання з дітьми – не лише миле або кумедне спілкування, а важлива складова розвитку малюка, особливо в перші три роки життя, коли відбувається інтенсивний розвиток мозку", – підкреслила Уляна Супрун.

Також в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун наголосила на тому, що численні дослідження говорять про те, що розмова з дітьми "дитячою мовою" стимулює розвиток мозку. Навіть коли дитина ще не вимовляє слів, цей процес корисний для її майбутніх мовних навичок та загальної здатності вчитися. Коли ми вимовляємо слова повільно, мелодійно, виразно їх повторюємо, активно користуємося мімікою, змінюємо тон розмови на більш “дитячий” – дитина краще занурюється у спілкування, звертає більше уваги на мову та запам’ятовує більше нових слів.

Багато людей вважають такі балачки пустими та неважливими, але Уляна Супрун переконана: цей процес є надзвичайно важливим для немовлят.  

Раніше, Уляна Супрун розповіла, як музика впливає на здоров’я. Так, за словами Супрун, музику нині використовують як окремий напрямок терапії. Як правило, музичну терапію застосовують додатково у різних видах реабілітації та лікування пацієнтів. Сертифіковані музичні терапевти – це музиканти з досвідом, які добре розуміють, які емоційні реакції викликає музика, яким чином вона допомагає розслабитись чи налаштуватись на позитивні емоції, пояснила керівник МОЗ.

Як повідомлялося, голова українського МОЗ Уляна Супрун знову вразила своїх підписників у Facebook черговим розвінчанням медичного міфу. В.о. міністра охорони здоров'я написала про те, що в всьому світі перевозити пацієнтів на каталці або переносити на медичних ношах ногами вперед є усталеною практикою, натомість в Україні до цього ставляться скептично. 

Крім того, Уляна Супрун поділилася лайфхаками, які допоможуть швидше заснути. Так, за словами Супрун не варто чекати, доки вас “вимкне” від втоми. Є кращі шляхи, які допоможуть налагодити повноцінний сон. Він даватиме вам енергію зробити набагато більше справ, ніж години непродуктивного безсоння.

Дивіться також відео, чому Супрун радить заводити домашніх улюбленців:

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina  

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь