Онлайн
Коронавірус

Україна повернулася до адаптивного карантину: що це значить

Діяти адаптивний карантин в Україні починає вже з сьогоднішнього дня.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:15, 24 лютого 2021

З середи, 24 лютого, Україна повертається до адаптивного карантину. Також Кабінет міністрів України продовжив дію карантину в країні до 30 квітня 2021 року.

Як і минулого разу, передбачається чотири рівні епідемічної небезпеки. В областях будуть встановлюватися різні карантинні обмеження в залежності від епідемічної ситуації.

Читай також
Впровадження адаптивного карантину з 1 серпня: в чому полягають обмеження

Впровадження адаптивного карантину з 1 серпня: в чому полягають обмеження

Відповідно до першого розподілу, в "червоній" зоні карантину опинилися Івано-Франківська та Чернівецька область, в яких складна ситуація з поширенням коронавірусу.

Вінницька, Житомирська, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Луганська і Тернопільська області, згідно з даними МОЗ, опинилися в "помаранчевій" зоні карантину.

Решта областей України, а також Київ, потрапили в "жовту" зону карантину.

Нагадаємо, адаптивний карантин почав діяти в Україні 1 серпня. Тоді щотижня уряд розглядав епідемічну ситуацію в кожній області і давав їй зелену, жовту, помаранчеву або червону ступінь небезпеки поширення Covid.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь