Перехід на зимовий час. Коли переводити годинники та що радять лікарі

Цими вихідними, у ніч проти неділі, 28 жовтня, стрілки годинників необхідно буде перевести на годину назад. Винахід фабрикантів початку двадцятого століття щоразу провокує чимало суперечок. Особливо проти переведення стрілок – медики. Адже такі зміни можуть нашкодити здоров’ю.
Лікар-сомнолог Юрій Погорецький до переведення стрілок годинника ставиться негативно. Розповідає, такий стрибок у часі може не тільки негативно вплинути на людський організм, а й спровокувати аварійну ситуацію на дорозі.
Рецепт "лягати спати раніше" не допоможе, пояснює фахівець, бо в цьому випадку ваш звичний ритм сну зіб’ється. Єдине, що хоч трохи зарадить у цей період, позитивний настрій. Також у період адаптації лікар радить якомога більше перебувати на свіжому повітрі.
Як повідомлялося раніше, в останню неділю жовтня українці будуть переводити годинники на зимовий час. Аби не нашкодити здоров'ю після переведення годинника варто дотримуватися простих порад.
Європа вже зробила крок до того, щоб залишити годинники у спокої і не переводити стрілки двічі на рік. Там навіть провели дослідження і опитали 4,5 мільйони людей. 84% з них проти переводу годинників. Але для того, щоб пропозиція перетворилась у закон, 28 країн союзу та Європарламент мають це затвердити.
Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями:
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina
Популярні новини