Онлайн
Наука і життя

Вчені назвали найнещасливіший вік в житті людини

Вчені відзначають, що зовнішні фактори на показники щастя майже не впливають.

17:15, 7 вересня 2020

 

Дослідники з Дартмутського коледжу і Національного бюро економічних досліджень США з'ясували, який вік є самим нещасливим в житті людини. А також встановили, коли за життя, навпаки, людина найбільш щаслива.

В ході дослідження вчені опитали людей різного віку з 132 країн. Респондентів просили оцінити свій рівень задоволеності життям. В ході дослідження з'ясувалося, що найнещасливіший період починається в середньому в 47-48 років і залежить від країни проживання. Перш за все криза настає в Китаї, Мексиці і Росії - в 43 роки. Він триває до 60 років, а потім поступово задоволеність життям підвищується і досягає свого піку до 70 років.

Дослідники відзначають, що зовнішні фактори на показники щастя майже не впливають. А ось у дію ідуть біохімічні процеси в організмі, зокрема рівень тих чи інших гормонів.

Найщасливіший період у житті людини припадає на проміжок від 18 до 20 років.

Нагадаємо, на початку року Євростат опублікував щорічний рейтинг найщасливіших країн Європи за 2019 рік. Дізнайтеся, в якій країні живуть найщасливіші люди.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь