Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

У третій частині «Співачки» головна героїня буде боротися за життя

У четвер, 17 листопада, о 18:00 на телеканалі «Україна» стартує третя частина 100-серійної мелодрами «Співачка», яка має назву «Співачка і Доля». У продовженні серіалу телеглядачі стануть свідками відчайдушної боротьби головної героїні за право бути щасливою.

11:20, 17 листопада 2016

У четвер, 17 листопада, о 18:00 на телеканалі «Україна» стартує третя частина 100-серійної мелодрами «Співачка», яка має назву «Співачка і Доля». У продовженні серіалу телеглядачі стануть свідками відчайдушної боротьби головної героїні за право бути щасливою.

На долю головної героїні Наталі Кречет випало чимало випробувань — смерть матері, викрадення, ув’язнення в темниці султана, обман і зрада. В третій частині авантюрної трилогії «Співачка» головна героїня Наташа Кречет буде боротися не тільки за кохання всього свого життя, а і за власне життя. Чи зможе оперна діва здолати серйозне захворювання і чи погодиться вийти заміж за коханого чоловіка?

«Думаю, що в житті кожної людини бувають ситуації, коли не завжди розумієш, що саме відчуваєш до чоловіка: кохання, дружбу, почуття вдячності. У справах сердечних вгадати складно. Якщо людина твоя — рано чи пізно ви будете разом, як не крути. Я вірю в долю, як і Наташа. Перш ніж стати щасливою, іноді, треба пройти крізь складні випробування. І моя героїня — яскравий тому приклад. Чим закінчиться боротьба Наташі за своє «місце під сонцем», нехай залишиться маленьким секретом», — заінтригувала виконавиця головної ролі Олександра Епштейн.

Олександра Епштейн2

Продовження серіалу «Співачка» буде не менш насичене неочікуваними поворотами долі, ніж попередні частини. Останні випробування, які з’являться на шляху головної героїні, стануть вирішальними для неї — дівчина втратить все або навпаки отримає довгоочікуване щастя.

Нагадаємо, у другій частині захоплюючої 100-серійної мелодрами «Співачка», яка має назву «Співачка і Султан» головна героїня Наташа Кречет проти своєї волі стала нареченою султана Каріма, котрий напередодні викрав її і забрав із собою на батьківщину. Але коханому Наташі вдалося своєю хитрістю визволити Наташу з палацу султана і повернути кохану додому.

Над створенням серіалу працювала команда професіоналів компанії Front Cinema, яка входить до складу «Медіа Групи Україна». Автор сценарію картини — Тетяна Гнедаш. Головний режисер авантюрної мелодрами «Співачка» — Дмитро Гольдман, продюсер — Саша Ткаченко.

Також в багатосерійному фільмі грають такі актори як Павло Вишняков, Олеся Гаєва, Лі Берлінська, Віталій Салій, Дар’я Легейда, Андрій Романій, Ірина Дорошенко, Світлана Зеленковська, Костянтин Данилюк, Андрій Мостренко, Микола Боклан, Олена Стефанська.

Дивіться авантюрну мелодраму «Співачку» по будням о 18:00 на телеканалі «Україна». 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь