Онлайн
Психологія

У «Ранку з Україною» психолог дала поради, як подолати страх старіння

Насамперед експерт радить прийняти процес старіння і себе в ньому та намагатися виглядати красиво та стильно, але на свої роки.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:46, 5 січня 2022

Ведуча постійної рубрики «Жити легко з Адамовою», яка виходить у будні у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна», психологиня і коуч Олена Адамова розповіла, як слід ставитись до проявів старіння та як навчитись приймати свій вік по-філософськи.

«Для будь-якої жінки нормально поважати і любити себе, тож якщо ви постійно піклуєтесь про своє обличчя та шкіру – це чудово. Але не забувайте – приходить час, коли кожна з нас почитає старіти. Це природній процес, тож потрібно ставитись до нього спокійно», – коментує психологиня Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

Насамперед експертка радить прийняти процес старіння і себе в ньому та намагатись виглядати гарно і стильно, але на свої роки. Попрацюйте над самооцінкою та здоров’ям свого тіла: складіть правильний раціон харчування, слідкуйте за сном – не менше 8 годин на добу, робіть корисні процедури для розслаблення та тонусу тіла.

Прийняти свій вік, як природній процес, допоможуть:

  • світлини відомих жінок у віці, які старіють природньо;
  • тенденція природнього старіння – спробуйте побачити красу у новому світовому тренді.

«Насправді молодість – це не про шкіру, а про образ життя та думок. Це спорт, активність, позитивне мислення, спілкування з молодими людьми та цікавість до життя, почуття гумору та легкість. Насамперед зверніть увагу на це», – радить психологиня.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь