Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Зірки

«У нього біполярні розлади»: Кім Кардаш'ян відповіла на висловлювання Каньє Веста про бажання розлучитися з нею

Кім пояснила заяви чоловіка його давнім психічним розладом.

13:15, 23 липня 2020

Американська бізнесвумен Кім Кардаш'ян відреагувала на заяви її чоловіка, музиканта Каньє Веста про те, що вже два роки він хоче з нею розлучитися.

Напередодні Каньє, який зараз проводить передвиборчу кампанію, написав в твіттері, що вже два роки намагається розлучитися зі своєю дружиною. Однак пізніше він ці повідомлення видалив.

Кім не стала мовчати, і, в свою чергу, зробила публічну заяву в своєму Instagram. Вона пояснила подібні заяви чоловіка його давнім психічним розладом.

"Як багато хто з вас знає, Каньє страждає біполярним розладом. Будь-хто, у кого є цей психічний розлад, або ж якщо він є у близької вам людини, знає, як неймовірно складно і боляче це зрозуміти. Я ніколи публічно не говорила, як це вплинуло на нашу сім'ю, тому що я захищаю наших дітей і право Каньє на приватне життя, коли мова заходить про його здоров'я. Але сьогодні я відчуваю, що повинна прокоментувати це через стигматизацію і неправильні уявлення про психічне здоров'я ...

... Ті, хто близько знайомий з Каньє, знають його серце і розуміють його слова, які іноді не збігаються з його намірами. Життя з біполярним розладом не применшує і не знецінює його мрії і творчі ідеї, якими б великими або недосяжними вони деяким не здавалися. Це частина його генія, і, як ми всі бачили, багато його великих мрій збулися. Ми як суспільство говоримо про те, щоб бути милосердними до проблеми психічного здоров'я в цілому, однак ми також повинні бути прихильні до людей, які живуть з нею в той час, коли вони потребують нашої підтримки найбільше"
, - написала Кардаш'ян.

Зазначимо, що останнім часом в зірковій сім'ї не найпростіші часи. Практично кожен день подружжя привертають до себе увагу гучними висловами. Так, нещодавно Каньє Вест заявив, що вони з Кім Кардаш'ян мали намір перервати її першу вагітність.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь