Онлайн

У Києві почалися зйомки третього сезону «Жіночого лікаря»

Компанія FILM.UA розпочала зйомки продовження популярного серіалу «Жіночий лікар». Головну роль лікаря Романа Широкова в фільмі виконає зірка першого сезону — Ілля Носков. Прем'єра проекту відбудеться восени 2017 року ефірі телеканалу «Україна».

16:20, 29 листопада 2016

Компанія FILM.UA розпочала зйомки продовження популярного серіалу «Жіночий лікар». Головну роль лікаря Романа Широкова в фільмі виконає зірка першого сезону — Ілля Носков. Прем'єра проекту відбудеться восени 2017 року ефірі телеканалу «Україна».

Женский доктор2

«Історія третього сезону буде розгортатися вже в новій інноваційній клініці, яку створив і очолює професор Климов — колишній тесть головного героя. Професору залишився всього лише рік до виходу на пенсію, і за цей час йому необхідно вирішити ряд важливих доленосних питань і знайти наступника. Але це далеко не єдина причина, з якої він знову запрошує Романа Широкова працювати разом. Климову потрібно встигнути виправити помилки минулого і розв'язати кармічні вузли, — розкриває карти продовження історії креативний продюсер проекту Юлія Міщенко. — І, звичайно ж, у кожній серії будуть медичні історії двох пацієнток, у кожному епізоді будуть народжуватися діти. Ми збережемо ту добру світлу атмосферу перших сезонів, за яку глядач і полюбив цей серіал, і будемо намагатися тримати задану високу планку».

Женский доктор3

Крім виконавця головної ролі Іллі Носкова над створенням фільму працює та ж команда режисерів, яка знімала перший сезон — Антон Гойда і Олександр Пархоменко. «Коли мені подзвонили і запропонували взяти участь у зйомках третього сезону, я дещо здивувався — адже минуло досить багато часу. Але з іншого боку, перші два сезони були дуже успішними, їх часто ставлять у повторний ефір, і вони продовжують збирати високі рейтинги. А якщо глядачам подобається, чому б не зняти продовження? — розповідає режисер Антон Гойда. — Але це вже буде зовсім нова історія, яка буде розгортатися в новому місці».

Женский доктор4

«Жіночий лікар» — одна з найуспішніших наших франшиз. За всі роки він жодного дня не «пролежав на полиці, — зазначає продюсер проекту Ірина Костюк. — Тому питання про зйомки продовження історії для нас було лише питанням часу».

Женский доктор5

«У цьому сезоні доктор Широков, який полюбився глядачкам, буде втягнутий у жорсткі інтриги амбітних колег — нова авторська група підняла ставки для головного героя. А також для нього несподівано стане питання між новою і старою любов'ю. Загалом, абсолютно нові обставини для старого друга — ангела-хранителя всіх майбутніх мам, Широкова», — зазначає продюсер проекту Ганна Єлісеєва.

Женский доктор6

Оскільки головний герой потрапить в абсолютно нові обставини, у фільмі з'являться і нові цікаві персонажі. Наприклад, завідуюча відділенням гінекології Тетяна Седельнікова (актриса Христина Кузьміна), команда цитогенетиків, яких Широков запрошує працювати над науковим проектом, а також доктор Олег Чернов (у виконанні харизматичного Тараса Кузьміна), який стане головним антагоністом Широкова. Єдиним, крім головного героя, знайомим глядачам персонажем в новому сезоні стане колишня дружина Широкова – Ніна Климова (Христина Ярошенко), з якою буде пов'язано багато драматичних колізій.

Женский доктор7

Основна частина зйомок пройде в павільйоні на студії FILM.UA, де побудовані масштабні декорації сучасної клініки. Команда під керівництвом художника-постановника Андрія Гречишкіна всього за півтора місяці створила в павільйоні більше 20 локацій. «Але набагато більше часу і зусиль зайняло наповнення та декорування простору сучасної інноваційної клініки — операційних, палат, лабораторій, кабінетів головних героїв тощо, а також квартири головного героя, — зазначає виконавчий продюсер проекту Сергій Демидов. — Реквізитором була пророблена колосальна робота, частина наповнення, якісь речі, які вийшли з ладу і ними більше не користуються, нам надали клініки. Ми їх відреставрували і пристосували для наших потреб, щось купувалося, щось робилося спеціально для зйомок».

Зйомки пройдуть в Києві і триватимуть до травня 2017 року, а прем'єра 40 нових епізодів фільму відбудеться восени 2017 року на телеканалі «Україна».

За матеріалами film.ua.

Женский доктор8

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь