Онлайн
Краса і здоров'я

У «Головній темі» розповіли, як обрати професійного косметолога

Експерт дерматовенеролог дала поради, на що слід звертати увагу при виборі фахівця, якому можна довірити своє обличчя.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:15, 6 вересня 2021

У суспільно-резонансному проєкті «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот на каналі «Україна» експерт дерматовенеролог дала поради, на що слід звертати увагу при виборі фахівця, якому можна довірити власне обличчя.

Лікар дерматовенеролог та косметолог Наталія Чайка радить перш за все, попросити фахівця пред’явити диплом про вищу медичну освіту, адже лише лікар має право робити ін’єкції краси. У ході масштабного експерименту «Головної теми» з’ясувалося, що кожен п’ятий косметолог в Україні надає свої послуги без вищої профільної освіти, а отже і не гарантує надання кваліфікованої допомоги у разі ускладнень.

Косметолог має ретельно проконсультувати клієнта та проінформувати про протипоказання до процедур. Під час прийому хороший спеціаліст запитує про: вагітність, лактацію, автоімунні захворювання, захворювання шкіри, активний герпес, захворювання з боку щитовидної залози, алергічні реакції.

Варто перевірити наявність у фахівця сертифікатів на препарати, аби переконатись, що засіб дозволений для використання в ін’єкційній косметології.

Неодмінно слід звертати увагу на дотримання санітарних норм у косметологічному кабінеті.

«Якщо ми робимо ін'єкції, обов'язково має оброблятися приміщення і кварцуватися. Наприклад, під час уколу формується рановий канал, а в повітрі є купа бактерій та мікроорганізмів», – пояснила дерматовенеролог Наталія Чайка.

Експерт радить не надавати передплату – це може бути шахрайством. Професійні косметологи не замовляють препарати для конкретного клієнта. У справжнього фахівця всі препарати завжди під рукою, і він ніколи не попросить передплату. 

Дивіться програму «Головна тема. Перезавантаження» у суботу о 20:00 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь