Онлайн
Соціум

У «Головній темі» розповіли, як не стати «обличчям» шахраїв

Приватний детектив розповів, як перевірити, чи не видає хтось в інтернеті СЕБЕ за ВАС.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:07, 29 червня 2021

Шахраї крадуть ваші обличчя! Щодня в мережі з’являються мільйони оголошень, які щось рекламують або просто видурюють гроші від імені інших людей. В «Головній темі» з ведучою Оленою Кот на каналі «Україна» приватний детектив Руслан Болгов розповів, як перевірити, чи раптом не видає хтось в інтернеті СЕБЕ за ВАС.

Перший спосіб - найпростіший. У гуглі обираємо функцію «пошук за зображенням», завантажуємо туди потрібні нам фото, і дивимось на результат!

Наступний метод - спеціальні сайти для викриття людей, які використовують ваші фотографії без вашого відома! Впишіть у пошукову систему запит «знайти двійника» і побачите список сайтів, де це можна перевірити. Там одразу будуть і посилання на соцмережі, де хтось створив сторінку з вашим фото!

«Дуже багато, на жаль, таких шахрайств. Таку інформацію можуть використовувати на будь-яких сайтах і моніторинг даної інформації дуже важливий», - зазначив Руслан Болгов.

Ще один спосіб  - у фейсбуці в налаштуваннях натисніть кнопку «Перевірити публікації і мітки». І система, яка вже давно навчилася розпізнавати людей на фотографіях, покаже, в яких публікаціях використали фото з вашим обличчям, а вам про це не повідомили!

Дивіться програму «Головна тема. Перезавантаження» у суботу о 20:00 на каналі «Україна»!

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь