Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Зірки

У гіпершоу «МАСКА» перемогла Жирафа: хто ховався під маскою?

На масштабній сцені каналу «Україна» Жирафа ще раз продемонструвала чудові метаморфози свого голосу, виконавши суперхіт Skyfall співачки Adele.

Олександра Красновська Олександра Красновська
23:21, 25 грудня 2021

Тріумфаторкою другого сезону найзірковішого та найзагадковішого шоу сучасності  «МАСКА», яке виходить на телеканалі «Україна», стала меланхолійна Жирафа. Улюблениця DZIDZIO зуміла не лише обійти надсильних конкурентів, але й заплутати зіркових детективів і глядачів настільки, що коли Жирафа зняла маску, це було справжнім шоком – у неймовірному образі весь цей час приховувався співак MELOVIN.

У грандіозному суперфіналі улюбленого шоу мільйонів «МАСКА» за перемогу змагались романтичний одинак Мухомор, суперечливий Скандал і меланхолійна Жирафа. «Плямиста» модниця вже давно закохала в себе DZIDZIO. Утім, зіркові детективи й гадки не мали, яка зірка замаскувалась у цьому костюмі. Допомагати їм відгадувати взялась навіть донька Олі Полякової, Аліса.

На масштабній сцені каналу «Україна» Жирафа вкотре продемонструвала надзвичайні метаморфози свого голосу, виконавши суперхіт Skyfall співачки Adele. Олег Винник зазначив, що учасниця має дуже приємний тембр, на його думку, це може бути DOROFEEVA. А ось його колеги не стали озвучувати свої версії – у них їх просто не було. І тільки найпронизливіший із п’ятірки детективів Андрій Данилко засумнівався в тому, що там може критись не співачка, а співак.

«Вона так постійно міняє голос. Взагалі нічого незрозуміло!» – заявив в ефірі каналу «Україна» Андрій Данилко.

А DZIDZIO після фантастичного виступу попрямував до учасниці на сцену, аби вручити їй розкішний букет червоних троянд. Зірковий детектив навіть став на одне коліно перед фіналісткою і поцілував їй… копито. Та Оля Полякова поцікавилась, де каблучка, на що DZIDZIO відповів, що це було ще кілька ефірів тому, і тоді Жирафа її не прийняла.

«Я все зрозумів, тому спочатку подарував їй радіо, потім квіти. А тепер, Жирафо, скажи мені, будь ласка, після того, як на каналі «Україна» відсвяткуємо супер новорічну ніч, ми з тобою летимо в Португалію чи ні?» – звернувся до своєї улюблениці DZIDZIO.

Жирафа відповіла, що спершу хоче зняти маску, можливо навіть переможну, і тоді вони все вирішать. На що DZIDZIO сказав, що все для цього зробить. Справді, детектив закликав голосувати за свою фаворитку, як тільки міг. І його тактика спрацювала – у надважкому виборі між суперфіналістами Скандалом і Жирафою перемогу таки здобула меланхолійна мрійниця. Але головна інтрига – хто ж ховався в цьому образі? І коли Жирафа врешті зняла маску, шоковані були абсолютно всі – в образі Жирафи весь цей час крився співак MELOVIN.

«Ще трішки – і я б тут задихнувся! Я дивився перший сезон «МАСКИ», його дивилась моя мама. Тому я не міг відмовити ані шоу, ані мамі. Але вона не знала, що я беру в ньому участь, – зізнався MELOVIN одразу після того, як показав своє обличчя, а потім звернувся до публіки голосом Жирафи. – Друзі, я дуже вдячна вам, що все ж таки бачу вас наживо. Буду дивитися на квіти в себе вдома. І тепер можу сказати – DZIDZIO, я готова летіти в Португалію! (сміється)»

Після цього розкриття зірковий детектив був у повному сум’ятті і спершу навіть не міг сказати й слова. А ось Андрій Данилко радів, як дитина, що йому вдалося розпізнати в Жирафі хлопця. Але всі без винятку детективи заявили, що такої розв’язки ніяк не очікували, і в цьому шарм найнеочікуванішого шоу сучасності «МАСКА».

А ще більше таємниць і сюрпризів чекає глядачів у святковому шоу «Новорічна Маска на каналі «Україна» вже наступної п’ятниці, 31 грудня, о 20:00. Не пропустіть найзірковішу та найзагадковішу прем’єру в ефірі каналу «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь