Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Подорожі

Туризм після карантину: з якими країнами вже відновлено сполучення

Дізнайтеся про можливості та умови туристичних поїздок під час карантину

18:30, 21 травня 2020

Туризм в умовах карантину

фото: depositphotos

Після хвилі COVID-19 в усьому світі і оголошеного в зв'язку з цим карантину через пандемію коронавірусу багато країн поступово починають послаблювати суворість карантинних заходів і навіть відкривати кордони для відвідування туристів. Більшість із них планує відновити туристичний бізнес вже до середини літа, і деякі країни відновлюють пасажирське сполучення.

Читай також
Укрзалізниця відновить пасажирські перевезення з 1 червня - міністр

Укрзалізниця відновить пасажирські перевезення з 1 червня - міністр

Дивіться відео, які перспективи туризму після карантину:

Яка ситуація в сфері туризму, і наскільки країни готові до прийому гостей

  • Наприклад, Сербія відкрила авіасполучення з 21 травня. Щоб потрапити на територію країни, необхідно пред'явити негативний тест на COVID-19, який був проведений щонайменше за 72 години до прибуття в країну. А також необхідний дозвіл від держави на перебування. З 1 червня країна планує відкрити кордони для громадян Греції, Румунії та Болгарії.
  • Латвія, Литва та Естонія на початку травня відмовилися від взаємних обмежень на переміщення усіма видами транспорту, про що було підписано угоду між країнами.
  • У Хорватії, Чорногорії та Албанії доволі спокійна і контрольована ситуація з коронавірусом, а тому ці країни одними з перших готові до відновлення туристичного бізнесу і планують вже на початку літа відкривати кордони для іноземних туристів.
  • Чехія однією з перших в Європі вирішила відкрити свої кордони для в'їзду іноземних громадян. З 27 квітня було дозволено приїжджати громадянам Європейського Союзу для навчання або ведення бізнесу. Пізніше, з 11 травня, в Чехії дозволені міжнародні автобусні та залізничні пасажирські перевезення. Тут ситуація залежатиме від того, коли інші країни відкриють кордони. Держава вже в липні планує повністю відкрити кордони з сусідніми країнами: Австрією, Німеччиною, Польщею, Словаччиною, а також з Болгарією, Угорщиною та країнами Балтії.
  • Грузія чекає туристів з 1 липня 2020 року. А туризм усередині країни готовий відновити роботу з 15 червня. До багатьох популярних туристичних міст заборону на в'їзд знято вже в травні, дозволено переміщення автотранспортом.
  • Туреччина планує зустрічати туристів з кінця червня. А ось внутрішній туризм вже в травні має показати, що країна безпечна для відпочинку і тим самим привернути увагу іноземних гостей. Тут плануються серйозні заходи безпеки: дистанція між столами і шезлонгами, використання половини номерів у готелях і зміна формату all inclusive.
  • Єгипет також готується до прийому гостей. Спочатку будуть приймати місцевих туристів, за умови, що готелі заповняться на 25% і будуть обладнані медпунктами та приміщеннями для хворих на випадок виявлення коронавірусу. А з липня чекають на іноземних туристів.
  • Кіпр також збирається в липні відкрити кордони для іноземців за умови позитивної епідеміологічної ситуації в країні. При цьому вже зараз планується відкриття авіасполучення і морських портів.
  • У Португалії роботи з налагодження в туристичній галузі, відкриття кафе, барів і ресторанів плануються на кінець травня. А початок туристичного сезону припаде на липень-серпень. В цей час частково відновиться авіасполучення. При цьому потік іноземних гостей залежатиме від того, як будуть відкривати кордони інші країни.
  • Греція збирається розпочати внутрішній туристичний сезон 15 червня, а на появу іноземних гостей тут розраховують на початку липня. Міжнародні авіа перельоти з країнами Балкан і Балтії стануть можливими з 1 липня. Для в'їзду до країни потрібна довідка про наявність антитіл до коронавірусу або про негативний результат тесту на нього.

Читайте: експерти розповіли про відкриття міжнародного туризму в 2020 році.

Вам також буде цікаво дізнатися, чи готові українські курорти до зустрічі туристів.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь