Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Трійця 2018: скільки днів відпочиватимуть українці

13:56, 18 травня 2018

Свята Трійця – одне з головних дванадесятих свят. Це свято, як і Великдень не в числі. Традиційно його святкують через 50 днів після Пасхи, тож у 2108 році Трійцю святкуватимуть 27 травня.

Оскільки свято припадає на неробочий день, то вихідний перенесуть на наступний робочий день. Таким чином наприкінці травня українці матимуть три вихідні дні - 26, 27 та 28 травня.

Нагадаємо, що свою назву свято отримало на честь сходження Святого Духа на апостолів, яке їм обіцяв Ісус Христос перед своїм Вознесінням на небеса. Таким чином це свято нагадує про св. Трійцю, три відомі прояви, лики (іпостасі) Всевишнього – у вигляді Бога-Отця, у вигляді Бога-Сина і у вигляді Бога-Святого Духа.

Власну оселю також прийнято прикрашати зеленню. Найпопулярнішими рослинами для оздоблення будинку є любисток, пижма, м’ята та аїр болотний. Саме ці запашні трави уособлюють душу, яка розквітає та прокидається після зимового сну. 
 

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь