Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Три фільми каналу "Україна" стали номінантами Міжнародного кінофестивалю "Бригантина-2013"

Одразу три кінофільми власного виробництва телеканалу "Україна" - мелодрами "Нахаба", "Страшна красуня" і "Квиток на двох" - стали номінантами щорічного Міжнародного кінофестивалю "Бригантина", що пройде у м. Бердянську з 2 по 8 червня.

11:37, 30 травня 2013
Одразу три кінофільми власного виробництва телеканалу "Україна" - мелодрами "Нахаба", "Страшна красуня" і "Квиток на двох" - стали номінантами щорічного Міжнародного кінофестивалю "Бригантина", що пройде у м. Бердянську з 2 по 8 червня.

За золоті статуетки "Бригантини-2013" будуть змагатися 120 кіноробіт. Оцінювати їх будуть у номінаціях "кращий фільм", "кращий серіал", "краща режисура", "кращі чоловіча та жіноча роль", "краща музика", "кращий дебют" та багатьох інших. При цьому всі номінації присуджуються у двох категоріях: повнометражні та короткометражні ігрові фільми. Також засновано кілька спеціальних призів та Гран-прі фестивалю.

До складу журі увійдуть одні з найкращих режисерів та продюсерів з України, Росії, Туреччини, ОАЕ та Туркменістану. Голови - відомий турецький режисер і продюсер Айдін Сейман і Народний артист України Борис Савченко.

Свою участь у фестивалі підтвердили головний продюсер кіно-серіального виробництва телеканалу "Україна" Тетяна Гнєдаш, яка є головним сценаристом номінованих фільмів "Нахаба" і "Страшна красуня", актори Анатолій Кот, Анатолій Котєнєв, В'ячеслав Грішечкін, Руслана Писанка, Деніс Матросов, Ольга Сумська, а також кінодіячі з України, Росії, Білорусі та інших країн.
Спеціальний гість фестивалю - Народний артист Росії Олександр Панкратов-Чорний. Цього року він відкриє власну зірку на Алеї слави фестивалю.

Інформація про фільми:

"Страшна красуня", 2-серійний фільм, авторська розробка телеканалу "Україна".

Анотація: Хто сказав, що гарним дівчатам живеться легше? Красуня Ліза переконана у зворотному. Щоб досягти своєї мети, їй доводиться тимчасово змінити свою привабливу зовнішність і перетворитися на некрасиву, незграбну дівчину. У результаті її життя круто змінилося: вона знайшла цікаву роботу, нових друзів і справжнє кохання ...
Режисер: Галина Шигаєва
Сценарій: Тетяна Гнєдаш
Актори: Тетяна Казючіц, Євген Пронін, Любава Грєшнова, Віта Смачєлюк, Станіслав Садальський та інші.

"Нахаба", 4-серійний фільм, авторська розробка телеканалу "Україна".

Анотація: Як ввести провінційну юну дівчину у вище суспільство столиці? Цим питанням задався тато Оленки - милої дівчини з Свєрбіловки. Татко вирішив відправити дочку до Москви, влаштувати в престижний інститут і видати заміж за пристойну людини з високим столичним становищем. Ось тільки чи все вийде так, як він задумав ...
Режисер: Юрій Музика
Сценарист: Тетяна Гнєдаш
Актори: Оксана Сташенко, Анатолій Котєнєв, Євген Воловенко і Валентина Пугачова.

"Квиток на двох", 4-серійний мелодрами, авторська розробка телеканалу "Україна".

Анотація: Історія починається в плацкартному вагоні потягу, де на одне місце претендують два пасажири: випускниця технікуму Варвара і дитячий хірург Аркадій. Варя відразу заявляє, що місцем поступитися не може, так як вагітна, але інші пасажири приймають сторону Аркадія. Варвара в засмучених почуттях тікає в тамбур, а Аркадій відчуваючи себе трохи винним і слідує за нею.

Режисер: Володимир Балкашинов
Сценарист: Анатолій Карлюга
Актори: Марина Коняшкіна, Дмитро Щербина, Микола Боклан, Ольга Когут, Дмитро Лабуш, Дмитро Бджола, Дмитро Суржиков, Олексій Вертинський.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь