Онлайн
Спорт

Топ-5 вправ для красивих та підтягнутих рук

Це не тільки естетично, але і допоможе донести пакети з продуктами.

Даша Харченко Даша Харченко
19:00, 2 березня 2021

Руки – одна з найбільш проблемних ділянок тіла, яка викликає багато комплексів, якщо виглядає не так, як у моделей зі сторінок глянцю. Наведені нижче вправи допоможуть вам прокачати м'язи рук, зміцнити їх, а також зробити руки підтягнутими та привабливими.

Підіймання штанги (гантелей) на біцепс

Для виконання цієї вправи необхідно взяти штангу або гантелі зворотнім хватом та зігнути руки в ліктях. Розігніть руки, опускаючи знаряддя. Важливо зберігати статичне положення тіла та тримати спину рівно: рухатись мають тільки руки. Якщо ні штанги, ні гантелей під рукою немає, їх можна замінити пляшками з водою або піском.

Тяга штанги зворотнім хватом до поясу

Візьміть штангу зворотнім хватом, трохи нахиліть корпус вперед, тримаючи спину рівно та почніть підтягувати штангу або гантелі до живота вище рівня пупка. Поверніть руки у вихідне положення. Намагайтесь напружувати м'язи кору для того, щоб не прогинатись у попереку та посилити ефект від вправи. Таким чином ви можете задіяти задню групу м'язів рук та включити в роботу м'язи спини.

Горизонтальне розведення

Ця вправа спрямована на роботу дельтоподібних м'язів плечей. Встаньте прямо, візьміть у руки гантел або пляшки. Підніміть руки перед собою і, тримаючи гантелі вертикально, почніть повільно розводити руки в боки. Повільно поверніться у вихідне положення, затримуючись у початковій точці. Повторіть вправу.

Розвертання в планці на передпліччя

Займіть положення упору лежачи, спираючись на лікті, передпліччя мають лежати на підлозі. Відірвіть одну руку з підлоги, розверніть корпус так, щоб опинитись у положенні планки, спираючись на одне передпліччя. Затримайтесь у такій позі на кілька секунд, поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу для іншої руки.

Алмазні віджимання

Займіть положення упору лежачи, спираючись на долоні, які мають бути розташованими прямо під центром грудей, вказівні та великі пальці однієї руки мають торкатись тих ж е пальців на іншій. Виконайте віджимання. Тримайте корпус рівно за рахунок напружування м'язів кору, не прогинайтесь у попереку, не відставляйте таз вгору. Лікті мають бути спрямовані назад. Якщо такий варіант віджимань здається вам надто складним, почніть з класичних.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь