Онлайн
Цікаві факти

Як спілкуватися з керівництвом, щоб досягти успіху на роботі

ТОП-5 порад, як спілкуватись із вашим керівником

11:21, 4 березня 2019

фото: pexels

1. Дізнайтеся хто ваш бос.

Не шукайте універсальний підхід в спілкуванні з вашим керівником. В першу чергу він - особистість. Якщо ваш керівник зумів зайняти високу позицію, то, швидше за все це сильна людина, яка зазнала як успіх, так і невдачі, які сформували його методи та пріоритети.

Не варто глибоко занурюватися в його життя, але вам в будь-якому випадку треба дізнатися свого боса ближче, щоб зрозуміти його психологію, характер, темперамент.

2. Спілкуйтеся і будьте відкритими.

Одна з найбільш очевидних і простих порад, яка допоможе вам досягти успіху на роботі.  Але про неї всі завжди забувають, і думають, що просто виконуючи свою роботу, ви досягнете підвищення на посаді.

Навички комунікацій потрібно підтримувати незалежно від того, в якій сфері ви працюєте. Необов'язково розповідати вашому керівнику всю історію свого життя, але будьте готові, що йому стане цікаво дізнатися про ваші хобі, життєві плани та інтереси. Чим краще він вас знає, тим більші ваші шанси на успіх.

І за часів, коли соціальні мережі, блогерство, життя напоказ є невід'ємними частинами кожного нашого дня, в будь-якому випадку ваш бос захоче дізнатися, яка ви особистість. 

Вам також буде цікаво: 5 порад, як повірити в себе.

3. Тут у багатьох виникає питання, а як саме спілкуватися з керівником.

Більшість підлеглих бояться свого боса, адже вони вважають, що не володіють навичкою ділового спілкування. І правильно роблять.

Якщо ви претендуєте на більш високу заробітну плату, але абсолютно не займаєтеся поліпшенням ваших професійних навичок, то ваша манера говорити і доносити свої думки залишиться на тому ж рівні. Ви мабуть дуже часто помічали, що менеджери ти керівники розмовляють зовсім по-різному? А мова середньостатистичного співробітника супермаркету та власника мережі ресторанів розрізняються.

Тому, якщо оволодіти новим навички, як мінімум, ви станете відчувати себе більш впевнено, і це, безумовно, вплине на чіткість та виразність вашої мови. А якщо ви впевнені, що ваш професіоналізм вже відповідає бажаній вами посади, то зверніть увагу на те, як ви вмієте формулювати свої думки. Можливо, при розмові ви збиваєтеся або забуваєте про кінцеву мету. Ваш керівник не стане витрачати час на безглузді розмови.

4. Беріть відповідальність для кращих результатів.

Отримуючи від боса завдання, ви зобов'язуєтеся його виконати. Якщо ви недавно прийшли в галузь, або ж тільки отримали посаду в компанії, то перший час, ваша старанність в рамках, заданих керівництвом, піде на користь. Однак коли ви звикнете, у вас почнуть виникати ідеї, як поліпшити робочий процес і як зробити ваші результати більш ефективними. Ваше нове бачення може суперечити баченню вашого боса, бо він не перебуває у вашій сфері роботи, а займається іншими завданнями. Тому ви маєте не боятися обговорювати з ним свої ідеї, адже саме ваш робочий процес може полегшитись та принести більше користі.

Але знайте, якщо ви наполягаєте на своєму методі, ви також забираєте на себе відповідальність за ті самі результати, тому що ви почнете діяти не за створеною кимось інструкцією.

5. Керівники люблять, коли вирішують їхні завдання.

Якщо ви можете якісно і швидко виконати завдання, без участі вашого боса, йому це сподобається.

 Уявіть, що ви керівник компанії або конкретного департаменту. На вас лежить величезна кількість завдань. Інші завдання, на щастя, виконують ваші підлеглі. Але у кожного працівника виникає величезна кількість питань, на які вам доводиться відповідати, а часто і виправляти чиїсь "прогалини", замість своєї роботи. Така компанія в найближчому майбутньому зазнає невдачі. Передбачити всі складнощі, які можуть виникнути в ході роботи неможливо. Але намагайтеся перед виконанням завдання поставити всі питання. Ваш керівник буде радий, що ви проявили ініціативу, тому що побачить вашу зацікавленість в тому, щоб і ваша, і його робота були швидко виконані.

Вам може бути цікаво подивитись відео про раціон успішних людей.

Читайте також: ТОП-5 книг для саморозвитку.

Дивіться відео про те, що необхідно для для успішного стартапу:

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 

Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina  

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь