Онлайн
Психологія

ТОП-5 порад психолога, як підвищити самооцінку

Олена Адамова розповіла, що робити людям із заниженою самооцінкою і як позбутися комплексів.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:56, 20 жовтня 2021

Ведуча постійної рубрики «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», психологиня і коуч Олена Адамова розповіла, що робити людям із заниженою самооцінкою, щоб позбутись комплексів.   

Психологиня Олена Адамова радить перш за все звернути увагу на свою самооцінку і почати «вирощувати» її. Для цього вам потрібно:

  • час від часу говорити собі, в чому ви стали кращі;
  • нагадувати собі про власні переваги і досягнення;
  • усвідомлювати власні сильні сторони та риси, за які ви себе поважаєте;
  • до кожної власної вади знайдіть кілька переваг, використовуючи алгоритм: у мене є (вада), проте я маю (переваги);
  • працюйте з власними вадами: ті, які не можна змінити – прийміть у собі, а ті, які підлягають корекції – виправляйте та вдосконалюйтесь.

Якщо ви відчуваєте, що низька самооцінка заважає вам у спілкуванні з людьми чи знайомстві з потенційними партнерами, запитайте себе – чим ви можете бути цікаві іншим.

«Під час знайомства робіть акцент на активному слуханні, адже людям завжди подобаються ті, хто їх слухає. Людина з гарною самооцінкою завжди сфокусована на іншій людині, а не на собі. А коли ви відчуєте цікавість іншої людини – демонструйте свої переваги, які ви вже визначили», – радить психологиня Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь