Онлайн
Психологія

ТОП-3 поради психолога, як викорінити скандали у відносинах через гроші

Психолог Олена Адамова розповіла, як зберегти відносини, якщо ви постійно сваритеся через гроші.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:03, 18 червня 2021

Сварки через гроші обов’язково призводять до погіршення стосунків із партнером у всіх інших сферах. Тому такі скандали треба викорінювати. У рубриці «Жити легко» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» з ведучими Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем психологиня Олена Адамова розповіла, як зберегти стосунки, якщо ви постійно сваритесь через гроші.

«Як зберегти стосунки, якщо ми постійно сваримось через гроші?» Насправді, це дуже складне запитання. До того ж є певна категорія людей, яким завжди не вистачає грошей, тому вони приречені на претензії до партнера: ти мало заробляєш або мало даєш грошей», – зазначила психологиня Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

Експерт дала кілька універсальних порад, як викорінити скандали через гроші:

  • працюйте над собою. Запитайте себе, чи дійсно ви хочете залишитись у цих стосунках без грошей, якщо відповідь «Ні» – не варто жити в ілюзії, що коли грошей буде більше, то ви його покохаєте – ні. За гроші не люблять, і без грошей не розлюблюють.
  • закрити базові потреби. Хто б вам не казав, що можна бути щасливим без грошей, якщо вам нічим годувати дітей або заплатити за їхнє навчання, я раджу вам знайти справу, яка буде приносити задоволення, і таким чином зароблятимете гроші.
  • знайти собі справу. Коли ви почнете працювати, будете стикатись з таким поняттям як фінансово-економічна криза в країні чи нестабільність заробітної платні. Таким чином точно знімете претензії зі свого чоловіка.

Психологиня зазначає – стосунки слід будувати лише на коханні, повазі та довірі, тоді і гроші будуть.

«Захоплюйтесь чоловіком і постійно виражайте своє визнання, тоді чоловік боятиметься підставити вас і почне заробляти більше. Це єдине джерело натхнення, яке може дати жінка своєму чоловікові», – коментує Олена Адамова у програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь