Онлайн
Спорт

Топ-10 вправ для краси і стрункості всього тіла

Це базові вправи, які приведуть в тонус всі тіло.

Даша Харченко Даша Харченко
15:00, 25 лютого 2021

Кожен знає, що щоденна зарядка дуже корисна для підтримки здоров'я і краси в цілому. Але не кожен знає, які вправи для цього необхідно виконувати. Тому, Healthline пропонує комплекс з 10 вправ, які не тільки допоможуть вам довести до ладу своє тіло, а й зробити вас фізично більш витривалим.

Випади

Ця вправа допомагає розвинути рівновагу, а також накачати ноги і сідниці.

Випади

фото: depositphotos

Відтискання

Відтискання є одною з найпростіших, але ефективних вправ, тому що при їх виконанні залучено багато груп м'язів.

Присідання

Присідання допомагають підтягти нижню частину тіла і таз, а також збільшують гнучкість попереку і стегон. Оскільки вони залучають багато груп м'язів, присідання сприяють хорошому спалюванню калорій.

Жим гантелей над головою навстоячки

Комплексні вправи, в яких задіяні відразу кілька груп м'язів і суглобів. Жим стоячи над головою - це не тільки одне з найкращих вправ для плечей, верхньої частини спини і корпуса.

Гантелі

Заняття з гантелями допомагають зміцнити м'язи у верхній частині тіла і спини, що сприяє покращенню постави.

Вправи з гантелями

фото: depositphotos

Станова тяга на одній нозі

Це ще одна вправа, яке допомагає розвинути рівновагу, оскільки станова тяга виконується стоячи на одній нозі і вимагає стійкості і сили ніг.

Бьорпі

Бьорпі -  це суперефективна, жироспалювальна вправа для всього тіла, яке залучає практично всі м'язи тіла. А саме: сідниці, біцепс стегна, прес, грудні м'язи, плечі і трицепс.

Бокові планки

Бічна планка - це важлива вправа, яке сприяє спалюванню жиру на боках і формуванню тонкої і красивою талії, а також опрацюванню косих м'яз пресу

Підйом корпусу

Підйом корпусу - це фізична вправа, спрямована на розвиток верхніх м'язів живота і попереку. При підйомі корпусу і скручуванні  поперек повинен залишатися притиснутим до підлоги.

Підйом корпусу

фото: depositphotos

Сідничний місток

Сідничний місток відмінно опрацьовує всю задню сторону стегон і допомагає зміцнити сідниці, що допомагає надати сідницям підтягнутий і красивий вигляд.

Сідничний місток

фото: depositphotos

Дивіться детальну техніку всіх вправ на healthline.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь