Онлайн

Ток-шоу «Говорить Україна» взяло під особистий контроль розслідування у скандальному пологовому

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» у будні о 20:10!

12:45, 8 липня 2020

В ексклюзивному розслідуванні у ток-шоу «Говорить Україна» з ведучим Олексієм Сухановим, яке глядачі побачили на телеканалі «Україна», стало відомо, що спеціальна комісія працює над справою у пологовому будинку в Енергодарі, результати справи будуть передані у правоохоронні органи.

Дочка Тетяни, Олена, померла після ускладнень пологів, дитину теж не вдалося врятувати. Коли родичі захотіли поховати маму і малюка разом, виявилось, що тіло немовляти зникло. Журналісти провели власне розслідування та дізнались ще більше шокуючих історій що відбулись у цьому пологовому.

Трагедія, яка трапилася з Оленою та її малюком, не єдиний сумний випадок. Місцеві мешканці розповіли, що часто лікарі пришвидшують пологи пацієнток задля власної зручності. У Енергодарі свого часу кесарів-розтин зробили 19-річній Лізі, яка раніше не мала ускладнень і мала народити у запланований термін. Але лікарі Енергодара раптом вирішили робити кесарів, коли вона просто прийшла на планове УЗД. Після операції з Лізи вимагали 10 000 гривень, інакше, погрожували не дати знеболюючого. У жінки таких грошей не було, тому вона залишилась без необхідних медичних препаратів після операції. На думку Лізи, через передчасні пологи тепер її дитина не може дихати самостійно і має затримку у розвитку мозку.

Пологи в Енергодарі закінчились драматично і для родини Олександра.

«Моя дружина була на 9-му місяці терміну. Нам вже 6-го червня треба було народжувати. 23-го травня ми були в гостях у селі в Енергодарі. У дружини почалася невелика кровотеча. Викликали швидку, повезли в пологовий будинок в Енергодар. Дитину не вдалося врятувати. Мені сказали, що вона уже була мертвою. Мою дружину врятували, але вона не зможе більше народити. Їй видалили матку, не обґрунтувавши нічого. Лікар був у стані алкогольного сп'яніння, і я думаю, що це стало причиною загибелі дитини», - говорить на каналі «Україна» Олександр.

До студії «Говорить Україна» приїхав один з лікарів цього пологового будинку, який розповів про беззаконня своїх колег. Він заявив, що медичний директор СМСЧ і головний лікар пологового відділення вимагають від породіль грошей, підробляють в журналах дані, якщо сталася надзвичайна ситуація, оперують п'яними, а прямо на території пологового будинку розводять курей, вирощують гриби та тримають котів і собак.

Згідно зі штатним розкладом, в пологовому будинку має бути мінімум 5 акушерів, але працює тільки двоє. А родичка лікаря, якого відсторонили після трагедії, отримує зарплату, але не ходить на роботу, адже за документами у декреті.

У ході журналістського розслідування, медичний директор СМСЧ у м. Енергодар розповіла, куди зникло тіло дитини Олени. За її словами, тіло новонародженої відправили на кремацію, хоча згоди родини малюка лікар не отримував на це.

Читай також
У ток-шоу «Говорить Україна» мер Енергодара прояснить ситуацію зі скандальним пологовим будинком

У ток-шоу «Говорить Україна» мер Енергодара прояснить ситуацію зі скандальним пологовим будинком

Ток-шоу «Говорить Україна» дізнається шокуючу правду про свавілля у пологовому, де зник новонароджений

Ток-шоу «Говорить Україна» дізнається шокуючу правду про свавілля у пологовому, де зник новонароджений

Журналісти ток-шоу «Говорить Україна» пройшлися коридорами, підвалом та горищем медичного закладу. Дізнались від лікаря, що у пологовому молоді мами дійсно роблять благодійні внески, але суму медик на камеру відмовилась називати. Ведучий Олексій Суханов попросив, вважати матеріали програми зверненням до прокуратури та міністерства внутрішніх справ.

Журналісти звернулись за офіційним коментарем до мера міста, який прокоментував ситуацію наступним чином.

«Я дав доручення розібратися виконуючого обов’язки головного лікаря пологового, у тому, що відбувається, і сказав, якщо цього не буде зроблено, я приїду і особисто перевірю. Я зацікавлений, щоб ця ситуація більше не повторювалася, - говорить мер Енергодара на каналі «Україна», - щодо існування благодійних внесків - я не можу цього стверджувати. Всіх завідуючих я особисто попередив про заборону хабарів. Зараз працює комісія, яка встановить відповідні факти. У разі становлення порушень, справа буде передана у правоохоронні органи».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь