Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Ток-шоу "Говорить Україна" увійшло в "Національний реєстр рекордів України-2018"

NULL

13:18, 18 грудня 2017

Досягнення головного соціального ток-шоу країни "Говорить Україна" з Олексієм Сухановим на каналі "Україна" увійшли в книгу "Національний реєстр рекордів України-2018".

Номінантам і рекордсменам, які брали участь в ток-шоу, виділили центральне місце в книзі, оскільки саме в "Говорить Україна" зафіксовано найбільшу кількість рекордів в одній ТВ-програмі.

Так, у студії ток-шоу побувало безліч унікальних людей, які запам'яталися всій країні: Ігор Петрик, людина з найширшим язиком (52 мм), Катерина Качашвілі, дівчина з найдовшими ногами (115 см), Галина Герасимова, модель найбільш поважного віку (69 років), Олександр Меке, 12-річний школяр з найдовшим волоссям (1,4 м), Анна Рекало – дівчина з найбільшими грудьми (об’єм – 128 см, що відповідає 11 розміру) та інші.

У свою чергу, керівник проекту "Говорить Україна", який знімає продакшен IVORY films, Оксана Сябро запропонувала зафіксувати рекорд за кількістю зроблених добрих справ, зокрема і завдяки команді ток-шоу: "Нам дуже приємно, що нас помічають і підтримують. А наступного року ми пропонуємо внести таку категорію – за кількістю зроблених добрих справ! У нас бувають абсолютно приголомшливі історії. Наприклад, всього за кілька днів після виходу програми було зібрано понад один мільйон гривень на допомогу нашій героїні – і нам вдалося врятувати її життя. Ось такі історії – це найкраща нагорода для всієї нашої команди!".

Дивіться ток-шоу "Говорить Україна" з Олексієм Сухановим на телеканалі "Україна" по буднях о 19:45!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь