Онлайн

Ток-шоу «Говорить Україна» дізнається шокуючу правду про свавілля у пологовому, де зник новонароджений

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» у будні о 20:10!

14:40, 6 липня 2020

В ексклюзивному випуску ток-шоу «Говорить Україна» з ведучим Олексієм Сухановим, який глядачі побачать на телеканалі «Україна», у понеділок, 6 липня, розкриються історії свавілля, які коються у пологовому будинку у Енергодарі. Вдень дочка Тетяни пішла на курси англійської мови, а ввечері швидка доставила майбутню маму до пологового. Під час огляду було чутно серцебиття дитини. Та вже за 30 хвилин лікарі повідомили, що немовля померло. Коли за місяць від ускладнень під час пологів пішла з життя і сама жінка, рідні не змогли поховати з нею дитину, адже тіло новонародженої зникло з пологового. Що дізнались журналісти під час ексклюзивного розслідування у медичній установі, та який жах там пережили інші породілля, стане відомо у студії.

Дочку Тетяни, Олену, з кровотечою швидка доставила в пологове відділення санітарно-медичної частини м. Енергодар. Олена була на 7,5 місяців вагітності. Вона подзвонила матері, попросила купити ліки для зберігання вагітності і привезти у пологовий. За 30 хвилин Тетяна була у доньки, яка була у свідомості, з дитиною також все було добре, жінка навіть чула, як б’ється серце онучки. Тетяну заспокоїла акушер-гінеколог, дала список ліків, які потрібно купити. Вагітність Олени проходила добре і жодної небезпеки чи ризиків не було. Та коли Тетяна повернулася з аптеки, лікар сказала, що доньці стало гірше і потрібно терміново робити кесарів-розтин, рятувати дитину.

«Я дуже злякалася, зважаючи на термін вагітності, але лікар запевнила, що все буде добре, після операції дитину покладуть у спеціальний бокс, відправлять санавіацією у Запоріжжя, а коли Олена одужає, поїде до дитини. Доньку забрали на операцію, а за хвилин 30 мені сказали, що дитина народилася мертвою. Медики показали тіло дитини, вона не дихала. При цьому, вони намагалися дитину реанімувати, хотіли запустити серце. Я не розумію, навіщо вони це робили, якщо вона вже була мертвою», - розповіла на каналі «Україна» мати покійної Олени.

Чоловік Олени переконаний, що у всьому винні лікарі пологового, адже вони пошкодили його дружині легені, занесли інфекцію, але приховували це. Після кесаревого жінці стало гірше, у неї відмовили нирки. В тяжкому стані з пологового відділення її перевезли до відділення реанімації та підключили до апарату штучного дихання.

«На всі наші заклики щось робити: вливати кров, викликати санавіацію для перевезення в Запорізьку обласну лікарню, де є необхідна апаратура та фахівці, які могли врятувати дружину, лікарі відмахувалися, ігнорували, і просто пили каву», - розповів чоловік Олени.

11 березня Олену в тяжкому стані доставили санітарною авіацією у Запорізьку обласну лікарню у відділення реанімації та інтенсивної терапії. Після обстеження КТ було виявлено, що пробита одна легеня. Її пробили, коли підключали до апарату штучного дихання. Лікарі в Енергодарі у виписці цього не зазначили.

Читай також
Ток-шоу «Говорить Україна» розкрило ризики домашніх пологів

Ток-шоу «Говорить Україна» розкрило ризики домашніх пологів

Ексклюзив: постраждала від свавілля в Кагарлику, розповіла подробиці злочину в ток-шоу «Говорить Україна»

Ексклюзив: постраждала від свавілля в Кагарлику, розповіла подробиці злочину в ток-шоу «Говорить Україна»

Стан жінки залишався важким. Через три дні, 14 березня, лікарі з’ясували, що в Олени сепсис – під час кесаревого-розтину жінці занесли інфекцію. 43 дні в реанімації рідні та лікарі боролися за життя жінки. Вона пережила багато операцій та врятувати її не вдалося - 23-го квітня Олена померла.

«24-го квітня ми поховали дружину. Хотіли разом з нею поховати і дитину, але, прийшовши в Енергодарський морг, виявилося, що тіло дитини зникло. Більш того, ніяких записів у журналах, що дитина потрапила в морг, немає. Розтин дитини робили в Запоріжжі, туди дитину возили лікарі, і тіло дитини разом із довідкою про смерть, забрали медичні працівники Енергодара, але до моргу тіло не доїхало. Я був у шоці, адже лікар мене запевнив, що дитина буде у морзі, щоб ми не хвилювалися, а займалися лише Оленою. Я думаю, що тіло дитини могли продати в приватну клініку на органи. Або медики таким чином приховують сліди злочину!», - говорить чоловік Олени.

Що стане відомо з медичних документів, які не відображають реальній хід подій, які історії розкажуть інші породілля про пологовий у Енергодарі та куди могло зникнути тіло малюка, стане відомо у студії ток-шоу «Говорить Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь