Онлайн
Говорить Україна

Ток-шоу «Говорить Україна» проллє світло на таємниче зникненні матері двох дітей

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» по будням о 19:50!

12:30, 5 березня 2020

У новому випуску ток-шоу «Говорить Україна» з ведучим Олексієм Сухановим, який глядачі побачать в четвер, 5 березня, о 19:50 на телеканалі «Україна», розкриються подробиці загадкового зникнення жінки за день до розлучення. У студії стане відомо, чи причетний чоловік зниклої до цього і чому родичі впевнені в його провині.

Галина посмажила млинці і просто посеред ночі зникла з власного дому, розповів її чоловік. Але родичі відмовляються вірити у це і запевняють, що Галина не могла покинути своїх дітей. Ця історія викликає підозри, адже поліція навіть не прийняла одразу заяву, мовляв, жінка скоро повернеться. Напередодні свого зникнення Галина мала розлучатися зі своїм чоловіком, з яким прожила п'ятнадцять  років і народила сина й доньку. Рідний брат зниклої через 5 років після трагедії хоче дізнатись правду.

«Після зникнення сестри ми з родичами приїздили до зятя і намагалися у нього з’ясувати правду, зрозуміти, що все-таки відбулося, куди вона зникла. Як так сталося, що він приїхав на суд у п’ятницю, а Галя ні? Адже вони  ж жили разом! Якщо б Галя не ночувала вдома, то це б мало збентежити Ігоря, він би мав когось повідомити. Та навіщо ж він взагалі приїхав до суду, якщо Галя зникла? Але єдине, що каже Ігор, це те, що Галя просто ні з того ні з сього прокинулася у четвер о 06:30 і пішла з будинку у невідомому напрямку. На всі інші наші запитання, він не може дати конкретної відповіді. Але як вона могла так просто кудись піти? Якщо окрім старої футболки і телефону нічого з її речей більше не зникло. Мене одразу насторожила поведінка Ігоря, і я зрозумів, що він причетний до зникнення Галі», - каже брат зниклої Галини.

Родичі зниклої Галини впевнені, що її чоловік боявся залишитись ні з чим після розлучення і знав, що дружина назбирала велику суму грошей, і тому й і вбив її.

«Особисто мені Галя розказала, що їй вдалося назбирати 100 тисяч доларів. Галина з Ігорем мали хороший дохід завдяки її батькам. Бо саме вони дали їм землю, гроші на землеробний бізнес, подарували паї і великі земельні ділянки, де вони вирощували зерно на продаж. Тож, коли Галя назбирала таку велику суму грошей, вона зі мною радилася, куди їх краще вкласти, думала купити квартиру дітям. А тепер, після того як Галя щезла, гроші теж зникли у невідомому напрямі! Вони залишилися Ігорю, а куди він їх подівав – ніхто не знає. Я думаю, що Ігор розумів, якщо Галя з ним розлучиться, то йому треба буде попрощатися і з грошима, і з майном. Тому вирішив вбити дружину аби залишити всі статки собі! А все обставив так, що нібито Галя загадково зникла», - ділиться невістка Галини.

Деякі сусіди та і сам чоловік запевняють, що жінка втекла з коханцем.

«Галина ділилася зі мною подробицями свого особистого життя. Я була свідком того, як одного разу, незадовго до зникнення, їй зателефонував чоловік на ім’я Віталій. Я запитала у Галі, що відбувається, і вона відповіла, що спілкується з цим далекобійником для того щоб Ігор знав, що вона комусь потрібна окрім нього. Я вважаю, що вона могла втекти саме з цим Віталієм», - розповідає сусідка.

За словами чоловіка зниклої Галини, Ігоря, він дуже кохав дружину і намагався її знайти. Натомість брат зниклої тероризував і чоловіка й їхніх дітей, намагаючись виставити його винним.

«З моменту її зникнення він постійно нас тероризував, приїжджав з погрозами і дітей доводив до сліз. Він змушував їх казати, що це я вбив їх мати, але це не правда» ,- запевняє чоловік Галини.

Ток-шоу «Говорить Україна» допоможе дізнатись правду і зрозуміти, хто винний у цій історії за допомогою перевірки підозрюваного на детекторі брехні на каналі «Україна».

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» по будням о 19:50!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь