Онлайн

Ток-шоу «Говорить Україна» спробує допомогти маляру з обличчям Фредді Крюгера

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» по буднях о 20:10!

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:35, 3 лютого 2021

В ексклюзивному випуску ток-шоу «Говорить Україна», який глядачі побачать на каналі «Україна» з ведучим Олексієм Сухановим у четвер, 4 лютого, розкриються подробиці драми, яка змінила життя маляра Василя.

Коли Анжеліка вперше побачила його в училищі, то заклякла від страху, адже подумала, що перед нею персонаж із відомого фільму жахів. 24 роки Василь живе в постійних муках з понівеченим обличчям. Чоловік соромиться виходити на люди, адже його сахаються перехожі. Через свою зовнішність Василь не має власної сім’ї, а родичі від нього відвернулись. Чому Василь став схожим на Фреді Крюгера? Як до цього може бути причетний його рідний брат? Та через чию байдужість чоловік може залишитись ще й без ноги – стане відомо на каналі «Україна».

У ток-шоу «Говорить Україна» звернулася подруга Василя, Анжеліка, яка зустріла його під час навчання в училищі. Дівчина розповіла, що Василь постійно терпів знущання від оточуючих через свою зовнішність, але мало хто знає, яка він добра та чуйна людина. Анжеліка розповідає, що, коли у студентські часи їй з подругою не було чого їсти, Василь знайшов підробіток, щоб дівчата не голодували.

«Допоможіть моєму другові! Дайте йому шанс на хороше майбутнє, в якому буде сім’я та в якому зможе здійснитись його мрія! Василь страждає з самого дитинства, адже його шкіра схожа на шкіру Фредді Крюгера. Половина його обличчя спотворена, уся зморщена і вкрита шрамами. Його ліве вухо дуже маленьке і наче пришите від іншої людини і теж понівечене шрамами. На лівій руці покручені пальці, які не розгинаються. І шкіра на ній така ж як і на обличчі. Родичі від нього давно відмовилися», - говорить Анжеліка на каналі «Україна».

Василь з дитинства мав нестерпний біль. У 9 років йому випадково обпекли обличчя під час ігор із хлопцями. Дитина сама вибігла надвір. Він впав у калюжу і почав сам себе тушити. Почувши крики дитини люди із сусідніх будинків почали вибігати, несли все, що могло б потушити його. Дитину забрала швидка, довгий час Василь був в лікарні, там не давали надії, що він виживе. Адже у нього було 76% опіків. Хлопчик одужав і продовжив реабілітацію вдома. Але скоро у нього померла мама і стосунки із родичами погіршились.

«Я з 11 років працюю, бо в мене померла мама. Я змушений був залишити школу, бо мені складно було терпіти образи про мою зовнішність. Згодом я все ж довчився, екстерном закінчив школу. І попри те, що в мене погано працює одна рука, я пішов працювати на хлібзавод. Я терпів біль, бо у мене на пошкодженій руці лопалась шкіра, але, коли рани уже стали дуже глибокими і погано заживали, я змушений був залишити роботу. В 30 років я поступив в ПТУ, щоб здобути хоч якусь спеціальність», - поділився у студії ток-шоу «Говорить Україна» Василь.

Чи винний його брат у тому, що сталося із ним? Чому Василю хочуть ампутувати ногу? Що скаже пластичний хірург про шанс для Василя на нормальне життя, стане відомо вже у четвер у студії «Говорить Україна».

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» у будні о 20:10!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь