Онлайн
Говорить Україна

Ток-шоу «Говорить Україна» допомогло одеситці знайти сестру в Італії

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» на каналі «Україна» по будням о 19:50!

13:10, 13 квітня 2020

Цього року програмі «Говорить Україна», яка виходить у будні на каналі «Україна», виповнюється 8 років. За цей час ток-шоу змінило життя понад 15 000 героїв. Одними з них стали Анна і її рідна сестра Звева. Одеситка Ганна дізналася, що багато років тому її маму змусили відмовитися від другої дочки. Але через деякий час Звева все-таки розшукала рідних.

Пошуки сестри ініціювала одеситка Анна і її чоловік Руслан. Вони дізналися, що якась італійська дівчина хоче побачитися з мамою Анни і навіть залишила свій номер телефону, але він загубився.

«Я завжди росла з відчуттям, ніби мені чогось не вистачає, немов я щось втратила і не можу знайти», - написала Анна в редакцію «Говорить Україна».

Журналісти дізналися, що дівчинку на ім'я Руфіна усиновила італійська пара. Антонелла і Ламберто дали їй італійське ім'я Звева, але ніколи не приховували, що вона їхня прийомна донька.

Дівчина завжди дуже хотіла побачити рідну маму і зрозуміти, чому вона від неї відмовилася.

«Звідки я? Хто мене народив? Чому від мене відмовилися? Я хочу закрити ці питання у своєму житті. Як би далі не склалася ситуація, я для себе переверну цю сторінку», - сказала Звева на каналі «Україна».

Наїна, мама обох дівчат, розповіла журналістам «Говорить Україна» про те, що багато років вона полюбила парубка і народила від нього першу дочку. Рідні були проти дитини, але матері вдалося забрати Анну з інтернату. Через деякий час цей чоловік знову з'явився у житті Наїни і незабаром зник. Вона дізналася, що знову чекає на дитину. Коли народилася Руфіна, жінку змусили відмовитися від дочки. Через деякий час Наїна дізналася, що дочку усиновила італійська родина.

Прийомні батьки Антонелла і Ламберто приїхали в Україну разом з дочкою, щоб її підтримати.

«Ми не дозволяємо собі засуджувати або критикувати людей, минулого і сьогодення яких ми не знаємо», - сказали вони.

Саме в студії проекту «Говорить Україна» Звева нарешті зустрілася з рідними. Тепер сестри більше не розлучаються одна з одною.

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» по будням о 19:50!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь