Онлайн

Ток-шоу «Говорить Україна» допомогло іспанці розшукати українських сестер

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» по будням о 19:50!

17:00, 5 травня 2020

Цього року програмі «Говорить Україна», яка виходить у будні на каналі «Україна», виповнюється 8 років. За цей час ток-шоу змінило життя понад 15 000 героїв. Одна з його учасниць залишила батьківщину багато років тому, але пам'ятала про своє українське коріння. Завдяки ток-шоу іспанка Катерина змогла побачитися з сестрами з України.

Катерина була наймолодшою у багатодітній родині і переїхала до Іспанії, ще будучи дитиною. Вона нікого не пам'ятає, забула українську, але все одно почала пошук родичів.

«Я дуже хотіла дізнатися, як склалася доля моєї родини, - сказала Катерина в програмі «Говорить Україна». - Моя іспанська мама мене підтримала, і ось я звернулася до вас по допомогу».

Дівчина навіть не здогадувалася, що дві інші сестри вже зустрілися в Україні: Марина живе в Італії, але спеціально приїхала на батьківщину, щоб розшукати Аллу.

«Саме від Марини я дізналася, що моїх молодших сестер і брата начебто усиновили родини із Італії та Англії», - сказала на каналі «Україна» Алла.

З'ясувалося, що в Україні проживає ще одна сестра з цієї багатодітної сім'ї.

«Завдяки тому, що ми з Аллою були в одному інтернаті, то ми підтримуємо зв'язок, - сказала Яна. - А ось як живуть інші - дуже хотілося б про це дізнатися».

Журналісти розшукали не тільки сестер, але і їхню маму. З'ясувалося, чому багато років тому діти опинилися в інтернаті.

«Ми жили скромно, але не ухилявся від роботи. Однак прогодувати велику сім'ю було важко, - пояснила мама сестер Валентина Шатило. - Я думаю, що були «доброзичливі» сусіди, які постійно писали на нас скарги до сільської ради. Мої діти їм заважали».

Читай також
Ток-шоу «Говорить Україна» змінило життя українки зі Словаччини

Ток-шоу «Говорить Україна» змінило життя українки зі Словаччини

Ток-шоу «Говорить Україна» покаже ексклюзивні розслідування, зняті під час пандемії

Ток-шоу «Говорить Україна» покаже ексклюзивні розслідування, зняті під час пандемії

Жінка зізналася, що не шукала дочок і сина, тому що спочатку не було можливості, а потім вирішила, що вони їй цього не пробачать.

«Зараз я дуже шкодую, що наробила стільки помилок у житті», - сказала Валентина Шатило.

Незважаючи на розставання, яке відбулося багато років тому, українські сестри стали спілкуватися між собою і підтримують зв'язок з Катериною. Тепер вони часто відвідують маму і допомагають їй.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь