Онлайн
Говорить Україна

Ток-шоу «Говорить Україна» змінило життя українки зі Словаччини

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» на каналі «Україна» по будням о 19:50!

12:30, 28 квітня 2020

Цього року програмі «Говорить Україна», яка виходить у будні на каналі «Україна», виповнюється 8 років. За цей час понад 15 000 героїв ток-шоу кардинально змінили своє життя. Однією з учасниць програми стала Оксана зі Словаччини.

Оксана живе в Словаччині, куди поїхала разом з батьком, коли їй виповнилося 16 років. З того часу вона не бачилася з рідними, які залишилися в Україні.

«Я мало що пам'ятаю з дитинства, все як би стерлося. Я намагалася розшукати сестру в соцмережах, але марно. У мене тільки залишилася її фотографія з дитинства», - поділилася Оксана.

Ніхто з родичів навіть не здогадувався, що її життя за кордоном стало справжнім кошмаром. Знайома батька відібрала документи і змусила дівчину займатися проституцією. Якщо Оксана відмовлялася працювати, її били і постійно погрожували.

«У цьому пеклі я жила чотири роки», - сказала героїня ток-шоу «Говорить Україна».

У дитинстві Оксана втратила матір, яка померла від раку. Батько став випивати і останнім часом практично втратив пам'ять. Уже в студії стало відомо, що у дівчини теж діагностували рак. У такій ситуації їй дуже важлива підтримка близьких.

«Зараз я зовсім одна в цьому світі і хочу хоча б побачити моїх рідних. Я дуже сподіваюся, що хоч одна людина зі мною зустрінеться», - сказала Оксана.

Журналісти змогли розшукати двоюрідних братів і дружину її дядька, якого вже не немає серед живих.

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» по будням о 19:50!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь