Онлайн

Ток-шоу «Говорить Україна» буде рятувати сплячу красуню

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» по буднях о 20:10.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:10, 3 березня 2021

В ексклюзивному випуску ток-шоу «Говорить Україна», який глядачі побачать на каналі «Україна» у четвер, 4 березня, розкриється причина незвичного стану здоров’я Віталіни. Сон жінки може початися будь-якої хвилини і тривати аж три доби. Після якої інтимної сцени жінка стала сплячою красунею? Як вона пояснить свою відмову виходити заміж за коханого? Та у чому побачать причину незвичної хвороби Віталіни лікарі, стане відомо у студії.

До ток-шоу «Говорить Україна» звернувся наречений жінки, Олег. Чоловік занепокоєний хворобою коханої, і попросив допомогти Віталіні.

«Віталіна – жінка моєї мрії. Красива, любляча, хазяйновита, прекрасна мати. Однак вона наче спляча красуня, у будь-який момент може заснути і більше не прокинутися! Вона може йти, повернути різко голову в бік, і раптово ніби вимкнутися. Раз – і наче спить. Якось Віталіна почувалась добре, пішла забирати сина з дитячого садка, і знепритомніла просто на вулиці. Добре, поряд був старший син, він побіг за допомогою. Так і лежала Віталіна на асфальті, доки її не відкачали. Місяць тому стався взагалі страшний напад. Віталіна не могла встати з ліжка три дні. Весь цей час вона була в напівсвідомості, навіть не все розуміла, що відбувається навколо неї. Практично всі три дні вона проспала! Найбільше я боюся, що вона ось так засне і не прокинеться, а їй лише 30 років, і в неї 3 дітей!», - говорить чоловік на каналі «Україна».

Віталіна сама виховує синів. Меншому з них 4 роки, середньому – 10 років, старшому – 13 років. Хлопчики доглядають самі маму і допомагають по господарству.

«Суп, буває, варимо. Тихо поводимося, що не галасуємо. Ми раніше їздили на море, але це було дуже давно. Ми і спортом займалися, у м'яч грали, в місто ходили, але зараз не можемо. Мама рідко дуже виходить на вулицю, лежить багато на дивані. Я боюся, що мама засне і не зможе прокинутися. Будь ласка, врятуйте маму», - благають сини жінки.

Хто захоче вибачитися перед Віталіною за минуле? Що скажуть лікарі про стан жінки, та чи є надія на одужання розкриється у ток-шоу «Говорить Україна» цього четверга.

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» у будні о 20:10!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь