Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Зірки

Тімур Мірошниченко розповів, як сон вплинув на його вибір професії

Тімур Мірошниченко закінчив гімназію із золотою медаллю

15:00, 24 липня 2020

3 серпня о 9:30 на телеканалі «Україна» стартує оновлена програма «Зірковий шлях». Напередодні виходу нового сезону ведучий програми Тімур Мірошниченко в прямому ефірі в інстаграм програми «Зірковий шлях» поділився подробицями вибору професії у юності.

Тімур Мірошниченко закінчив гімназію із золотою медаллю і вирішив, в якому ВНЗ навчатиметься.

«Після 11-го класу я вступив до Академії муніципального управління, оскільки підготовчі курси знаходилися у сусідній школі, і мені не треба було далеко ходити», - зізнався ведучий «Зіркового шляху» на каналі «Україна».

За словами Тімура Мірошниченка, можна було розслабитися і чекати початку навчального року.

«Але раптом мені щось таке наснилося! - розповів ведучий «Зіркового шляху». - І на ранок кажу батькам: «Я хочу поступати на факультет психології. «Хочеш - роби», - відповіли вони мені. І я обрав Національний авіаційний університет. Не шкодую ні дня, що я так вчинив, хоча не можу сказати, що я добре вчився в університеті, оскільки вже на першому курсі дуже активно брав участь у студентській самодіяльності. Я був скрізь. І це була найкраща школа життя і сценічної майстерності. Буквально з перших днів четвертого курсу я почав працювати на телебаченні і став ще менше вчитися».

А потім сталася випадкова зустріч.

«У 2007 році я закінчив університет і одного разу в розмові з подругою зайшла мова про те, що класно було б вступити на режисуру, - згадав той час ведучий «Зіркового шляху». - І все - ми поговорили, але я потім забув про цю розмову. А через півроку вона мені дзвонить і каже: «Слухай, у нас післязавтра іспит. Я записала нас до Карпенко-Карого на режисуру телебачення».

Незважаючи на серйозний відбір, ведучий «Зіркового шляху» вступив до престижного ВНЗ на заочну форму навчання.

«Але так склалося, що це був дуже активний період, коли і телебачення було на підйомі, і економіка, тому ми не вилазили з відряджень, - сказав Тімур Мірошниченко під час інтерв'ю для каналу «Україна». - Я міг поїхати у відрядження і повернутися додому через півроку. Поміняти вміст валізи і знову кудись їхати. У той час був божевільний темп телевізійного життя».

І одного разу, коли відомий телеведучий повернувся з відрядження, то він дізнався, що однокурсники вже здають третю сесію.

«Найцікавіше, що мені ніхто не дзвонив, не питав:« Де ти? Живий? Що з тобою?». Очевидно, вони бачили мене по телевізору і думали: «Пацан працює, йому не до нас». І коли я повернувся з відрядження, то зрозумів, що мені не до сесії: занадто багато роботи», - сказав ведучий« Зіркового шляху.

Дивіться новий сезон «Зірковий шлях» з 3 серпня о 9:30 в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь