Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Телеведучий Олег Панюта розповів про свій автомобільний досвід

Водіння автомобіля – одне з найбільших захоплень ведучого, яке з'явилося ще у дитинстві.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:38, 29 жовтня 2021

Популярний ведучий інформаційного тижневика «Сьогодні. Підсумки» на каналі «Україна» Олег Панюта з сім’єю мешкає за містом. Щодня йому доводиться на власній автівці долати більше сотні кілометрів, щоб дістатися до роботи, а також відвезти доньку Ганнусю до школи і забрати додому. Для Олега Панюти довгий час перебування за кермом не складає зайвих труднощів, оскільки він обожнює водити автомобіль. Це одне з найбільших його захоплень, яке з’явилося ще в дитинстві. 

«Скільки себе пам‘ятаю – сидів за кермом авто. Батько, який нині вже на пенсії, все життя був водієм автобуса. Один із моїх дитячих спогадів – я всередині автобуса або за кермом, коли тато йшов на обід, або на місці поруч, де у дорозі відпочивав другий водій. Я завжди користувався можливістю їхати з татом кудись. Вже тоді було відчуття, що дорога – це моє», - поділився спогадами Олег Панюта.

Пізніше юнак потрапив до міської команди Юних інспекторів руху, де досконало вивчив правила дорожнього руху, які знав краще, ніж математику, історію чи літературу. У 16 років Олег Панюта спробував скласти іспит на отримання посвідчення водія. І, зрештою, отримав документ, але з позначкою на право кермувати з моменту досягнення повноліття. За кермо власного автомобіля телеведучий сів у дорослому віці.

«Перша моя машина, яку я купив за власні гроші, з’явилась в 2004 році. Це була SUBARUImpreza. До того мої заробітки були досить скромні, я не шикував. Молода родина, маленька дитина. Але зрештою, у житті настав той момент, коли зміг собі дозволити купити машину в кредит. Як зараз пам’ятаю, я платив банку 300 доларів на місяць (тоді ще були доларові кредити)», - розповів Олег Панюта.

Для ведучого найголовнішим критерієм у виборі авто є надійність і безпека, щоб транспортний засіб не підводив у дорозі і був надійним помічником. З обов’язкових речей у його автомобілі завжди є знак аварійної зупинки, аптечка і серветки. Себе Олег Панюта характеризує як експресивного водія, але водночас чемного та ідеалістичного, бо має надію, що на українських дорогах їздитимуть ідеальні водії.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь