Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Телеведучий Олег Панюта розповів, на що витратив свою першу зарплату

Перша робота Олега Панюти була на регіональному телебаченні в Сімферополі.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:15, 22 жовтня 2021

Олег Панюта – популярний і шанований ведучий. Без його участі не обходяться визначні події, світські заходи, інтерв’ю з першими особами країни. Його успіх – це результат наполегливої праці.

Свого часу він так само, як і багато молодих людей нині, починав свій шлях у професійне майбутнє. Перша робота Олега Панюти, куди він влаштувався спершу на практику, під час якої редактори розгледіли у ньому талант і взяли в штат, була на регіональному телебаченні у Сімферополі.

«Я проходив практику в Сімферополі. Це був 1990 рік. Тоді в мене було зрештою непогано з грошима. На той час мені платили 300 рублів. Я дуже добре працював і мене хотіли заохотити на каналі, щоб я після навчання до них повернувся. Мені навіть через півроку, коли я вже не працював, виписали премію в 150 рублів і надіслали в університет», - поділився своїми спогадами Олег Панюта.

На перші зароблені гроші ведучий купив собі сірий в’язаний пуловер в ЦУМі, який йому довго прослужив, а іншу частину заробітку віддав батькам.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь