Онлайн

Телеведучий Максим Сікора розповів, яку професію обрав його син

Зовсім скоро син телеведучого закінчує школу і готується до студентського життя.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:21, 20 квітня 2021

Популярний телеведучий каналу «Україна» новин «Сьогодні» Максим Сікора разом з дружиною Наталією виховують двох чудових дітей: 16-річного сина Ростислава і 2-річну доньку Касію. Зовсім скоро син телеведучого закінчує школу і готується до студентського життя.

Юнак хоче навчатися на факультеті міжнародних відносин. З вибором майбутньої професії Ростислав визначився самостійно. Телеведучий розповів, що вони з дружиною лише давали поради і настанови сину, але ніяк не нав’язували свої вподобання.

«Ми з Наташею вважаємо, що потрібно виховувати дітей в дусі самостійності і сміливості. Дитині просто потрібно дати достатньо інформації, щоб вона сама могла змоделювати своє майбутнє у себе в голові, побачила результат, а не перебувала у шалу професії. Романтичні уявлення про щось на початку шляху можуть дуже боляче вдарити по амбіціях дитини в майбутньому», – зазначив Максим Сікора.

Колись в Ростислава було бажання наслідувати свого знаменитого тата, але оцінивши всі підводні камені професії журналіста, він зрозумів, що хоче реалізовувати себе в іншій сфері.

«В якийсь період Росу було цікаво, чим займаюсь, як Максим Сікора опинився там, де він зараз, питання так і звучало, до речі. Мені стало аж не зручно, він до мене як до торгової марки звернувся. Я розповів йому про ту частину айсберга, яку зовсім не видно для непідготовлених людей. Це було щиро. І він прийняв для себе якесь рішення. Син так відчув, приміряв на себе відповідну роль професіонала. І я його в будь-якому випадку підтримую», – розповів Максим Сікора.

Зараз юнак наполегливо готується до складання зовнішнього незалежного оцінювання, вивчає англійську мову і показує хороші результати. Він є призером олімпіад, які організовує Мала Академія наук. З такою серйозною підготовкою і стараннями у Ростислава є всі шанси вступити на омріяний факультет до кращого вишу країни.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь