Онлайн

Телеведучі каналу «Україна поділилися секретами виховання дітей

Телеведучі розповіли, за якими принципами вони виховують своїх дітей, чого навчають і які цінності закладають в дітях, щоб вони стали хорошими людьми.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:46, 22 червня 2021

20 червня в Україні відзначали День батька. Свято має на меті нагадати про важливість батьківського виховання для дитини. Тато відіграє таку ж важливу роль у житті дитини, як і мама, вчить її багатьом речам. Відомі ведучі каналу «Україна» Максим Сікора та Олег Панюта розповіли, за якими принципами вони виховують своїх дітей, чому навчають та які цінності закладають в дітях, щоб вони стали хорошими людьми.

У телеведучого новин «Сьогодні» Максима Сікори двоє дітей: 16-річний син Ростислав, який вже скоро стане студентом, і маленька донька Касія, якій нещодавно виповнилося 2 роки. Попри те, що телеведучий багато працює в кадрі, він чимало часу приділяє своїм дітям. З сином грають на гітарі і співають, а доньці - допомагає пізнати навколишній світ. У зіркового тата є кілька принципів щодо виховання дітей. Він ніколи не нав’язує дітям свою точку зору, бо вважає, що в них тоді ніколи не з’явиться власна. А ще він упевнений, що унікальність своїх дітей треба тільки підживлювати, і тоді вони обов’язково досягнуть успіху.

«Діти – ваше відображення. Тобто все хороше і погане, що є у Вас у звичках – зрештою буде підхоплене. Тому якомога швидше ставайте ідеальним і надавайте правильний приклад. Це – своєрідне програмування, менторство. Бо набагато ефективніше за словесні вимоги, показувати – ЯК. І бути поряд, коли дитина почне робити власні успіхи у своєму, поки що маленькому, житті. Бо батьківство – це не лише диво народження, це – насамперед здатність виростити, виховати, освідчити, привити цінності», – зазначає Максим Сікора.

Телеведучий інформаційного тижневика «Сьогодні. Підсумки» Олег Панюта теж має двох дітей: дорослого сина Антона і доньку Анну, яка навчається в школі. У вихованні зірковий тато керується двома принципами. Перший – він ніколи не змушує дітей робити те, що їм не подобається. І другий – на власному прикладі показує дітям, як потрібно поступати. Також у ведучого є правило завжди радитися з донькою у будь-яких питаннях і давати їй можливість самій прийняти рішення. Разом вони проводять чимало часу, готують різноманітні смаколики і розмовляють на різні теми.

«Ох, як би мені хотілося, щоби мої діти не повторювали моїх помилок! Аби вбирали в себе лише корисне, справді важливе: любов та повагу до ближнього, шану до рідних людей; не чіплялися за буденності, що так засмічують наше життя! Та, я не в силі цього зробити силоміць. Тож, маю велику надію: роблячи так сам – стану хоча б одним із прикладів, орієнтиром для них – як треба зробити чи вчинити. Недаремно ж кажуть: виховувати дитину треба, коли вона лежить упоперек ліжка, а не вздовж. Та кожна мить, проведена із дітьми, підсилює мої прагнення. Говоріть із дітьми, цікавьтеся їхнім життям, не бійтеся порадити! Вони вам за це віддячать. Можливо, не одразу. Але у тому і батьківська мудрість – не чекати миттєвої віддачі, закладаючи дітям важливі життєві цінності», – зазначив Олег Панюта.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь