Онлайн
Спорт

Телеведучі Анна Панова і Олег Панюта провели спільне заняття з йоги

Анна Панова, яка без вправ не може прожити ні дня, надихнула ведучого «Підсумків» Олега Панюту вперше в його житті зайнятися йогою.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:31, 22 червня 2021

Тіло в тонусі, здорове серце, стреси не страшні. Йога покращує роботу всього організму, вважають прихильники цього вчення. Ведуча новин «Сьогодні» на каналі «Україна» Анна Панова, яка без вправ не може прожити ні дня, надихнула ведучого «Підсумків» Олега Панюту вперше в його житті зайнятися йогою. Тому напередодні Міжнародного дня йоги вони разом з тренером опановували асанами. Як це було: https://www.youtube.com/watch?v=_x9OTMiJxGo

Щодня по півгодини – ведуча новин «Сьогодні» Анна Панова йогу практикує понад 10 років. Прийняла цю систему фізичних вправ не одразу. Та коли відчула, як покращується її тіло і самопочуття продовжила заняття.

«Вона дуже класно прокачує і енергію зсередини і тіло зовні. Вона працює з м’язами дуже глибоко. Насправді йогою можна підтримати і покращити своє здоров’я», – каже Анна Панова.

У житті телеведучого Олега Панюти спорту мало. Надихнувшись прикладом Анни Панової він і собі стає на каремат.

«Це цікавість чи не одразу почнуть хрустіти мої суглоби», – каже телеведучий.

Спочатку вони роблять легку розминку. Найважливіше початківцю зосередитись на правильному виконанні вправ, а не на їхній кількості, а також глибоко дихати. Після розминки вправи дещо складніші. Тренерка додає розтяжки і планки, які буквально змушують все тіло прокинутись. Поза «собака головою донизу», яка допомагає розслабити ноги і спину, дається Олегу не просто.

Йога дуже змінилась поки дійшла з Індії. Там її вважають релігіозно-філософським вченням. Якщо спростити сенс закладений в йогу індуїстами, то для західної людини – це фізичні вправи, що впливають на її здоров’я, або просто приємне дозвілля.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь