Онлайн

Телеканал «Україна» знімає у Межигір’ї «Райське місце»

Телеканал «Україна» розпочав роботу над основними сценами детективної мелодрами «Райське місце» за сценарієм Тетяни Гнедаш. Головну роль у стрічці виконає молода українська актриса Клавдія Дрозд.

13:47, 7 грудня 2016

Телеканал «Україна» розпочав роботу над основними сценами детективної мелодрами «Райське місце» за сценарієм Тетяни Гнедаш. Головну роль у стрічці виконає молода українська актриса Клавдія Дрозд.

«Роль Ніни я отримала випадково. Я навіть не могла подумати, що мені так пощастить. Адже спочатку я пробувалася на негативного персонажа. А місяць потому мені подзвонили і запросили ще раз на проби. Але у мене не вийшло прийти через зайнятість в інституті. Після третього дзвінка я все-таки потрапила на кастинг ролі Ніни. І мене затвердили. Мабуть, те, що призначено тобі долею, завжди знайде тебе», — зізналася Клавдія Дрозд.

Клавдія Дрозд (3) (2)

В основі сюжету — історія цілеспрямованої 18-літньої дівчини Ніни — круглої сироти, котра мріє коли-небудь стати власницею готелю. Ніна навчається у технікумі готельного господарства і влаштовується на роботу у престижний готель «Райське місце» в самому серці Карпат. Саме цей готель зіграє фатальну роль в житті головної героїні.

«Події розгортаються у Закарпатті, в сучасному світі. Одного разу трапляється вбивство і 100 серій герої стрічки намагаються зрозуміти, хто за цим усім стоїть. Наше «Райське місце» знаходиться в живописному і дуже гарному місці. Головну роль виконує Клава Дрозд — фантастично талановита дівчина. Я завжди прагну знайти нових обдарованих людей, тому не боюсь експериментувати з молодими акторами. Впевнений, що ця казка для дорослих не залишить байдужим нікого», — розповів режисер Дмитро Гольдман.

Влада Марчак і Андрій Фединчик

Зйомки серіалу проходять у Києві, Київській області і Карпатах. Готельний комплекс «Райське місце» знімають у Межигір’ї. Головна будівля готелю розташувалася у «Хонці».

Головні ролі у багатосерійному фільмі «Райське місце» також грають Андрій Фединчик, Софія Письман, Павло Москаль, Сергій Фролов, Світлана Зельбет, Олеся Власова, Влада Марчак, Анна Саліванчук, Сергій Сипливий, Яніна Соколова, Вячеслав Довженко, Ірина Дорошенко, Костянтин Данилюк.

Виробництво серіалу здійснює компанія Front Cinema, яка входить до складу «Медіа Групи Україна». Головний режисер картини — Дмитро Гольдман, продюсер — Саша Ткчаенко.

Прем’єра серіалу «Райське місце» на телеканалі «Україна» запланована на січень 2017 року.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь