Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Телеканал "Україна" визначив рівень IQ української нації

Канал "Україна" отримав сенсаційні результати дослідження інтелектуального рівня українців.

12:01, 31 березня 2014

Канал "Україна" отримав сенсаційні результати дослідження інтелектуального рівня українців. Розкрита таємниця української приказки "Чому ми бідні? Бо дурні! А чому дурні? Бо бідні". Чи так це? У чому першопричина всіх бід українців? Відповіді – у новому унікальному проекті, документальному фільмі-провокації "Планета мавп. Куди зникли розумні діти?".

В авторському документальному фільмі Іларіона Павлюка "Планета мавп. Куди зникли розумні діти?" будуть представлені результати незвичайного наукового дослідження. В рамках проекту, спеціально для телеканалу "Україна", вперше в країні визначено рівень IQ всієї української нації. Наскільки розумні українці? Яке місце займають вони в рейтингу найрозумніших націй світу? Результат – сенсаційний!

Марина Миргородська, директор телеканалу "Україна": "Ми задумали цей проект ще рік тому. Але сьогодні, у цей непростий для України час, він, як ніколи, значущий і актуальний. Українці щиро вірять у майбутнє своєї країни. Для нас дуже важливо залишити спадщину, виховувати своїх дітей так, щоби вони стали успішними і щасливими. Чи впливає на це високий рівень IQ? Як правильно виростити дитину, і якими правилами при цьому потрібно керуватися? У нашому новому проекті ми спробуємо відповісти на ці питання".

Чому ми, такі освічені й такі терплячі, ніяк не навчимося бути щасливими? Як нам, нарешті, навчитися цьому і навчити наших дітей? Фільм "Планета мавп. Куди зникли розумні діти" відповідає на ці питання. Фільм розповість правду про те, що нам заважає жити, і що потрібно робити, щоб бути успішними і щасливими.

Над проектом працювали відомі українські соціологи і психологи. В рамках проекту вченими була зроблена ретельна репрезентативна вибірка жителів усіх регіонів України та проведено масштабне тестування українців на рівень IQ. Також до роботи над фільмом були залучені біологи знаменитого німецького інституту імені Макса Планка. А знімальній групі довелося побувати навіть в американському штаті Айова, де вже багато років проводяться експерименти з найрозумнішими у світі… мавпами. Результати приголомшують.

Іларіон Павлюк, автор фільму "Планета мавп. Куди зникли розумні діти?": "У фільмі представлена серія наукових експериментів, результати яких змусять не просто інакше подивитися на життя людини, а й по-іншому оцінити саме поняття "людина". Що саме робить нас людьми? Що робить людину щасливою? Яку роль тут відіграє інтелект? У фільмі "Планета мавп. Куди зникли розумні діти" розкрита таємниця старої української приказки "Чому ми бідні? Бо дурні! А чому дурні? Бо бідні". Тепер, нарешті, ми знаємо першопричину усіх бід українців".
 
В останні місяці українці зробили все для того, щоб у нас з'явився новий реальний шанс змінити країну, змінити наше життя на краще. Українці щирі у своєму прагненні побудувати для себе і своїх дітей нову щасливу країну. Але часто натикаються на нерозв'язні питання: що ми робимо не так? Чому нам ніяк не вдається зробити те, що вже давно зробили інші нації? Цей новий документальний проект телеканалу "Україна" якраз про те, що робити далі.

Унікальний фільм "Планета мавп. Куди зникли розумні діти?" на телеканалі "Україна".

Дізнайся правду і скористайся шансом змінити своє життя.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь