Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Телеканал "Україна": стала відома дата прем'єри серіалу "Безсмертник"

Зовсім скоро відбудеться довгоочікувана прем'єра авантюрної мелодрами "Безсмертник". Це вже сьомий за рахунком серіал власного виробництва телеканалу "Україна". Побачити першу серію нової мелодрами глядачі зможуть вже 2 лютого 2015 о 18:00.

13:26, 25 грудня 2014

Зовсім скоро відбудеться довгоочікувана прем'єра авантюрної мелодрами "Безсмертник". Це вже сьомий за рахунком серіал власного виробництва телеканалу "Україна". Побачити першу серію нової мелодрами глядачі зможуть вже 2 лютого 2015 о 18:00.

100-серійна авантюрна мелодрама складатиметься з чотирьох частин: "Безсмертник" (24 серії), "Безсмертник. Нова Надія" (26 серій), "Безсмертник. Віра і правда" (24 серії), "Безсмертник. Рай там, де ти" (26 серій).

Дмитро Гольдман, головний режисер серіалу "Безсмертник": "Над серіалом "Безсмертник" працює дуже сильна команда, а Тетяна Гнєдаш прекрасно адаптувала ролі під акторів. "Безсмертник" — це історія про нас з вами, і, свого роду "казка для дорослих. Цей серіал — дуже сучасний, і я гадаю, що він сподобається глядачам".

Як повідомлялося раніше, "Безсмертник" — адаптація успішного корейського формату Ice Adonis. Це вже сьомий серіал власного виробництва телеканалу "Україна", написаний за сценарієм Тетяни Гнєдаш. Перші шість: мелодрами "Маруся", "Катіна любов", "Поцілунок!", "Джамайка", "Сашка", "Дворняжка Ляля" — користувалися величезною популярністю у телеглядачів каналу "Україна".

У центрі сюжету 100-серійного фільму "Безсмертник" — історія життя Наді Шевченко. Дівчина, хімік за освітою, мріє створювати нові косметичні засоби. Надія приступає до роботи в компанії "ПАН-косметикс", де на неї чекає зустріч з Ігорем Паніним. Але головній героїні потрібно подолати масу випробувань на шляху до успішної кар'єри і особистого щастя ...

Головні ролі в серіалі "Безсмертник" дісталися молодим українським акторам: Марині Д’яконенко (Надя), Валентину Томусяку (Ігор), Катерині Тишкевич (Ірина). Також ролі в картині виконують Олексій Вертинський і Римма Зюбіна.

Прем'єра першої серії авантюрної мелодрами "Безсмертник" відбудеться в ефірі телеканалу "Україна" 2 лютого 2015 о 18:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь