Онлайн
Серіали

Телеканал «Україна» розпочав зйомки серіалу «Дитячий охоронець»

За сюжетом серіалу, заможні сім'ї наймають дитячого охоронця, якщо відчувають, що їх дитині загрожує небезпека, але яка, клієнт часто приховує.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:55, 19 липня 2021

У Києві стартували зйомки україномовного 40-серійного детективу з елементами комедії «Дитячий охоронець». Виробництвом картини на замовлення телеканалу «Україна» займається продакшн-компанія «Теле Про». Відставний спецназівець Тарас не знайшов себе у цивільному житті і влаштовується в охоронне агентство. Колишній військовий впевнений, що легко впорається із обов'язками охоронця, але поки не дізнається, що охороняти йому доведеться дітей.

За сюжетом пригодницького серіалу, заможні родини наймають дитячого охоронця, якщо відчувають, що їхній дитині загрожує небезпека, але яка, клієнт часто приховує. Часто за цим стоїть сімейна таємниця, яку доводиться розплутувати головному героєві.

«Тарас закінчує військову кар'єру, і йому потрібно наново налагоджувати життя. Для нього в спецназі все зрозуміло, а ось з дітьми ладнати складно. І йому доводиться змінюватися внутрішньо, за цим цікаво спостерігати. До того ж, у нас багато екшену, погоні, динаміки – такі сцени дуже захопливі. Не можу не сказати про неймовірних наших дітей, яких охоронятиме мій герой, вони дуже органічні, несподівані, професійні, і це прекрасно», - розповів актор Євген Олійник, який грає у серіалі роль охоронця Тараса.

У роботі відставному спецназівцю допомагає чарівна дівчина на ім'я Лада, без якої він у буквальному сенсі «нікуди».

«Я граю напарницю Тараса, яка водить за нього авто. Моя героїня жіночна, ніжна, але в той же час впевнена в собі дівчина. У неї є своя таємниця і непросте минуле, про яке глядач поступово дізнається. Завдяки роботі з Тарасом, вона вирішує свої питання», - інтригує актриса Анна Гуляєва, яка виконує роль Лади.

Крім захоплюючих розслідувань, сімейних драм і непростих особистих взаємин, глядачі «Дитячого охоронця» отримають щедру порцію гумору та «крилатих» виразів героїв.

«Дитячий охоронець» - це той серіал, який, ми сподіваємося, зможе зібрати біля екрану всю сім'ю. Те забуте, коли всі в зборі: разом дивляться, сміються, обговорюють і залишаються при цьому в піднесеному настрої на весь вечір. Хоча в основі закладені серйозні речі - вічні цінності і проблеми довіри батьків і дітей. Просто ми розповідаємо про них у легкому жанрі, через гумор», - прокоментувала креативний продюсер і автор ідеї проекту Юлія Охріменко.

Чи вдасться впоратися відважному Тарасу з великими проблемами своїх маленьких клієнтів, і чи зможе він сам подолати свій найбільший страх, стане відомо в серіалі «Дитячий охоронець» на телеканалі «Україна».

У серіалі знялися актори: Євген Олійник, Анна Гуляєва, Костянтин Корецький, Андрій Федінчик, Тетяна Печенкіна, Мішко Роланд, Дмитро Оскін, Михайло Матюхін.

Режисер-постановник: Сергій Санін.

Автор ідеї: Юлія Охріменко

Керівник проекту: Оксана Струтинська

Продюсери проекту: Вікторія Корогод, Олена Канішевська.

Дивіться серіал «Дитячий охоронець» на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь