Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Телеканал "Україна" розпочав зйомки нової авантюрної мелодрами "Не зарікайся"

Сьогодні, 26 серпня, канал "Україна" розпочав зйомки нової 100-серійної авантюрної мелодрами "Не зарікайся". 

13:02, 26 серпня 2015

Сьогодні, 26 серпня, канал "Україна" розпочав зйомки нової 100-серійної авантюрної мелодрами "Не зарікайся". Виробництво серіалу буде здійснювати команда Front Cinema, що входить до складу Медіа Групи Україна. Картина заснована на реальних подіях, що сталися на південному Сході України за останні кілька років.

Головним автором картини виступила Тетяна Гнєдаш ("Клан Ювелірів", "Безсмертник", "Дворняжка Ляля", "Катіна Любов", "Джамайка", "Маруся", "Сашка", "—Поцілуй!"). Режисер-поставник картини — Сергій Кравець, виконавчий продюсер — Саша Ткаченко.

Зйомки фільму проходитимуть у Києві та Київській області.

Тетяна Гнєдаш, головний автор сценарію серіалу "Не зарікайся": "Ми написали дуже реалістичну історію. Події розвиваються в Криму, на Південному Сході, у Києві та на Заході України. Родина у вогні війни та кризи. Дівчина, проводжаючи хлопця в зону бойових дій, не знає, повернеться він чи ні. Але вона готова чекати його, вийти за нього заміж і народити від нього дитину, бо настільки любить цю людину. Ми писали сценарій, як дихали. І я дуже вірю в цю історію".

За традицією, на знак початку роботи над новим проектом, розбили тарілку, на якій поставили підпис актори та члени знімальної групи. 

Прем'єра картини "Не зарікайся" на телеканалі "Україна" запланована на початок 2016 року.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь