Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Телеканал «Україна», Сьогодні та Київстар шукають дзвінок, що змінив життя

NULL

17:24, 22 грудня 2017

А ви пам'ятаєте свій найважливіший дзвінок, той, який перевернув ваш світ з ніг на голову в найкращому сенсі цього слова? Якщо так, поспішайте поділитися своїми історіями!

Із 19 грудня 2017 до 31 січня 2018 року телеканал «Україна», Сьогодні та Київстар проводять конкурс «Дзвінок, що змінив життя». Автори п'яти найбільш неймовірних і зворушливих історій, яких визначить журі, стануть героями спецрубрики в програмі «Ранок з Україною» і отримають подарунки: смартфони.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті dzvinok.segodnya.ua та розповісти історію найважливішого у вашому житті дзвінка. Першими, хто заповнив свої анкети стали ведучі телепрограми «Ранок з Україною» - Сергій Зенін і Світлана Катренко. Наприклад, Світлана Катренко згадує, як вперше додзвонилася на радіо. Її колега по ранкових ефірах на телеканалі «Україна», ведучий Сергій Зенін, розповів, як його запросили на кастинг «Ранку з Україною» по телефону. Їх історії послужать прикладом для інших учасників.

Після завершення конкурсу Сергій і Світлана особисто приїдуть привітати переможців і записати їх історії для спецрубрики в програмі «Ранок з Україною». Також протягом усього періоду конкурсу щотижня будуть розігруватися призи від компанії Київстар - пакети безлімітного інтернету на місяць.

«Київстар 20 років з Україною. Цей конкурс - можливість поспілкуватися з абонентами, почути найяскравіші історії, поділитися радістю від того самого доленосного дзвінка. А ще, це чудова нагода подякувати 26 мільйонам наших абонентів за те, що залишаються з Київстар уже 20 років», - коментує Анна Захараш, директор з корпоративних комунікацій Київстар.

Взяти участь у проекті: //dzvinok.segodnya.ua

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь