Онлайн

Телеканал "Україна" отримав нагороду фестивалю "ТЕФІ-СПІВДРУЖНІСТЬ"

Телеканал "Україна" на другому міжнародному фестивалі "ТЕФІ-СПІВДРУЖНІСТЬ", що проходив у м. Астані (Казахстан) з 14 по 16 вересня, був нагороджений пам'ятним знаком за програму "Ласкаво просимо" з Аллою Крутою.

16:54, 18 вересня 2012
Teffy310Телеканал "Україна" на другому міжнародному фестивалі"ТЕФІ-СПІВДРУЖНІСТЬ", що проходив у м. Астані (Казахстан) з 14 по 16вересня, був нагороджений пам'ятним знаком за програму "Ласкавопросимо" з Аллою Крутою.

Для участі у фіналі фестивалю Міжнародна експертна рада, до складу якоїввійшли відомі телевізійні діячі, а також члени Академії Російськоготелебачення, відібрав 20 телевізійних фільмів і програм 16 телекомпанійз 9 країн. Один з епізодів програми телеканалу "Україна" "Ласкавопросимо" з Аллою Крутою, героями якого стали Йосип Кобзон і йогодружина Неллі, був відзначений пам'ятним знаком та дипломомтелевізійного фестивалю.

Директор зі стратегічного маркетингу медіа-холдингу "Медіа ГрупаУкраїна", член Російської Академії ТЕФІ Ольга Захарова:"ТЕФІ-СПІВДРУЖНІСТЬ" - це молодий телевізійний фестиваль, якому всьогодва роки, і він ще формує свої правила і регламент. З часом фестивальобіцяє стати гарним дискусійним майданчиком, де будуть обговорюватисятворчі проблеми і майбутнє телебачення. Цього року програма"ТЕФІ-СПІВДРУЖНІСТЬ" була порівняно невеликою, і всі учасникивисловилися за те, щоб її розширити, в тому числі за рахунокмайстер-класів окремих творчих напрямків".

Цього року для участі у фестивалі "ТЕФІ-СПІВДРУЖНІСТЬ" надійшло 54роботи на тему "Люди, роки, життя". В результаті відбору до фінальноїпрограми фестивалю були включені 20 робіт з Азербайджану, Вірменії,Грузії, Казахстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Узбекистану таУкраїни.

Головний виконавчий продюсер телеканалу "Україна" Григорій Тичина:"Успіх нашого каналу, який був відзначений пам'ятним знаком фестивалю"ТЕФІ-СПІВДРУЖНІСТЬ", був можливий завдяки професіоналізму автора таведучої програми Алли Крутої і співробітників телеканалу "Україна". Ценаша перша нагорода такого рівня. І надалі ми будемо працювати над тим,щоб кількість і якість проектів каналу "Україна" тільки зростали, щобвони отримували глядацьке визнання і нові нагороди".

Нагадаємо, програма "Ласкаво просимо" з Аллою Крутою виходить в ефірітелеканалу "Україна" з вересня 2010 р. 9 вересня 2012 відбуласяпрем'єра 5-го сезону цієї ранкової передачі. Співаки, актори, продюсерита інші відомі особи розповідають Аллі Крутій всю правду про своєжиття, досягнення, відпочинок та роботу. В гостях у відомої ведучоїпобували Філіп Кіркоров, Лайма Вайкулє, Йосип Кобзон, Федір Бондарчук,Діма Білан, Максим Авєрін, Валерій Леонтьєв, Валерій Мєладзе та іншівідомі особистості.

Програма "Ласкаво просимо" з Аллою Крутою виходить на телеканалі"Україна" щонеділі о 9:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь