Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Телеканал "Україна" покаже "Великих мрійників"

У січні 2014 року в ефірі каналу "Україна" вийде цикл розважально-пізнавальних блокбастерів "Великі мрійники", який представить глядачам неймовірні історії життєвого шляху людей, що залишили помітний слід в історії: Архімеда, Леонардо да Вінчі, Жюля Верна, Костянтина Ціолковського, Ніколи Тесли.

13:16, 13 листопада 2013
У січні 2014 року в ефірі каналу "Україна" вийде цикл розважально-пізнавальних блокбастерів "Великі мрійники", який представить глядачам неймовірні історії життєвого шляху людей, що залишили помітний слід в історії: Архімеда, Леонардо да Вінчі, Жюля Верна, Костянтина Ціолковського, Ніколи Тесли.

"Великі мрійники" - незвичайний, ексклюзивний проект для українського телебачення. Канал "Україна" покаже унікальний цикл яскравих, видовищних фільмів про видатних світових учених минулого.

На своєму життєвому шляху кожному з героїв циклу доводилося відстоювати право на власну геніальність, переживати злети і падіння, протистояти труднощам і недоброзичливцям. Всі герої проекту "Великі мрійники" були дуже різними людьми, але їх об'єднувало одне: відданість ідеї і вихід за рамки буденного існування. Їх відкриття стали прикладом для наступних поколінь, а деякі з їхніх розробок значно випередили свій час.

Ольга Шевченко, директор департаменту маркетингу і комунікацій каналу "Україна": "Цикл "Великі мрійники" запланований до телеефіру в дні Різдвяних канікул, що дозволить подивитися його всією родиною. Проект буде цікавий, як дорослим, так і дітям. Глядачі каналу "Україна" побачать кілька дуже цікавих, якісних історій про видатних учених, проведуть час перед телевізором із задоволенням і користю, адже про геніїв науки буде розказано в легкій і цікавій формі".

"Великі мрійники" потрясуть уяву глядачів. Мрії і фантазії, плани і бачення майбутнього - все це постає на екрані майже казковою історією, яка вражає яскравими спецефектами та історичними реконструкціями. Вони допоможуть показати всю масштабність мислення, діяльності і відкриттів великих учених. Комп'ютерна графіка займає від 30% до 50% екранного часу кожного випуску проекту і допомагає відтворити індивідуальний світ видатних людей.

Цикл "Великі мрійники" вироблено українськими студіями FILM.UA та Signal Red. Він складається з 5 випусків і створений на найвищому художньому та технічному рівні, що вже підтверджено міжнародними нагородами. Восени 2013 року один з випусків циклу отримав "срібло" на Cannes Corporate Media & TV Awards, а раніше проект був удостоєний вищої нагороди на WorldFest Houston.

Телеканал "Україна" постійно розширює лінійку документальних проектів і цикл "Великі мрійники" став логічним продовженням цього напряму. Наприклад, раніше в ефірі вже транслювався фільм власного виробництва - "мокьюментарі" "Made in Ukraine" - який представив глядачам видатних світових вчених-українців.

Дивіться цикл "Великі мрійники" в січні 2014 року в ефірі каналу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь