Онлайн
Кіно

Телеканал «Україна» покаже прем’єру документального фільму «Зомбі-2. Промивка мізків»

17:00, 14 листопада 2018

24 листопада о 21.00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра унікального дослідницького проекту «Зомбі-2. Промивка мізків», над створенням якого працювала творча група документалістів – Ілларіон Павлюк, Володимир Рибась та Олег Рогожа.

Перша частина документального циклу «Звичайні зомбі. Як працює брехня» показала реальні механізми зомбування: як абсолютно адекватна людина під впливом на її свідомість може сказати на чорну кулю, що вона біла, та які засоби зомбування і впливу на мислення використовують сучасні засоби масової інформації.

У другій частині проекту  глядач побачить, до якого рівня жорстокості може дійти людина під маніпулятивним впливом та тиском авторитетної особи.

В основі продовження дослідницького проекту лежить повторення одного з найскандальніших та найжорстокіших експериментів в історії соціальної психології – дослідження Стенлі Мілгрема.

55 років тому вчений вирішив з’ясувати, які аморальні дії здатна вчинити людина, коли це належить до її обов’язку і є наказом авторитету. 

Автори фільму наважилися відтворити експеримент в сучасних умовах і перевірити, чи змінилась поведінка людини через п’ять десятиліть при застосуванні до неї таких маніпуляцій. Проте результати дослідження дійсно шокували, в чому глядач зможе сам переконатись.

Проект «Зомбі-2. Промивка мізків» продемонструє, які основні маніпулятивні прийоми можуть призвести до підсвідомого виконання дій, що виходять за норми моралі, як працюють технології агресивного переконання та як протидіяти їм.

«Ми не ставили перед собою завдання провести соціологічне дослідження, ми хотіли дізнатися, що саме рухає людьми, а також вивести формулу, потужну зброю, що дасть можливість людині протистояти цим маніпуляціям. І в нас це вийшло. Упевнений, що всі, хто пройшов експеримент, здобули найпотужніше знання проти маніпуляцій», – коментує автор та ведучий проекту Іларіон Павлюк.

«Ми розуміємо, що документальні фільми – це дуже відповідальний жанр. Фактично, це – пряма мова каналу.  Зараз саме час давати людям впевненість, можливість розібратися в подіях, явищах та спертися на свої знання. Для каналу «Україна» все це – основні власні меседжі та частина бренду. Тому ми вирішили продовжувати шукати рецепти протиотрути брехні і маніпуляціям», – розказала креативний продюсер телеканалу «Україна» та директор продакш-компанії «Теле Про» Олена Канішевська.

«Зомбі-2. Промивка мізків» створено компанією IVORY films на замовлення телеканалу «Україна».

Дивіться унікальний дослідницький проект «Зомбі-2. Промивка мізків» 24 листопада о 21.00 в ефірі каналу «Україна»

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь