Онлайн

Телеканал "Україна" покаже комедійну мелодраму "Розлучення"

У вівторок, 16 жовтня, о 20:00 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра першої серії комедійної мелодрами "Розлучення".

12:07, 12 жовтня 2012
У вівторок, 16 жовтня, о 20:00 на телеканалі "Україна" відбудетьсяпрем'єра першої серії комедійної мелодрами "Розлучення". З 12-серійноїкартини телеглядачі дізнаються всю правду про сучасний шлюб і про те,як змінилося розуміння ролі родини у суспільстві за останній час.

Головний герой фільму Роман веде авторську колонку в одному з глянцевихжурналів. У своїх публікаціях він розповідає про стосунки чоловіка іжінки на прикладі власного шлюбу. В одному з матеріалів він зізнався,що його дружина, з якою вони разом вже 10 років, "істеричка, якаперестала стежити за своєю зовнішністю". Здавалося б, такі одкровенняРомана перед численною аудиторією читачів журналу поставлять остаточнукрапку в його сімейному житті. Та лише з часом подружжя зрозуміє, щосаме такі стреси потрібні для того, щоб кохання жило.

Віра Сторожева, режисер фільму «Розлучення»: "Розлучення" - це гостра,але весела сімейна історія за сценарієм письменниці Анни Козлової.Події фільму дуже актуальні. Половина учасників знімальної групиговорили «ой, це просто моїх батьків!" або "це про мою родину!". Томущо все це дуже упізнається. Сімейні конфлікти, з якими живе більшість знас, узяті з життя і у фільмі загострені. Так що ця кіноісторія будецікавою багатьом".

У головних ролях фільму знялися такі відомі актори як ГлафіраТарханова, Катерина Вуліченко, Данило Дунаєв, Лариса Лужина, ІварКалниньш та Світлана Тома.

Дивіться комедійну мелодраму "Розлучення", починаючи з 16 жовтня, звівторка по п'ятницю о 20:00 на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь