Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Телеканал "Україна" оголошує конкурс "Моя "Україна"

З 10 червня по 1 серпня на офіційних сторінках каналу "Україна" в соціальних мережах буде проходити конкурс "Моя "Україна".

18:19, 10 червня 2013
З 10 червня по 1 серпня на офіційних сторінках каналу "Україна" в соціальних мережах буде проходити конкурс "Моя "Україна".

Взявши участь у конкурсі "Моя "Україна", у кожної людини є можливість заявити про себе, про свої літні подорожі і свою любов до рідної країни.

Щоб стати учасником конкурсу, необхідно на стіні однієї з офіційних груп телеканалу "Україна" опублікувати відеоматеріали або фото, що демонструють створену власними руками (без використання графічних редакторів) з підручних засобів напис "Україна".

Також учасниками конкурсу можуть стати всі користувачі мережі Instagram. Для цього необхідно зробити фото, яке демонструє створену власними руками (без використання графічних редакторів) з підручних засобів напис "Україна" і при публікації у своєму обліковому записі проставити хештег #myukraine.

З числа робіт, які будуть розміщені в соціальних мережах, журі обере найкращі і використає у святковому відеоролику телеканалу "Україна" до Дня Незалежності.

Також серед усіх учасників конкурсу "Моя "Україна" будуть розіграні подарунки. Переможців визначатимуть випадковим чином за допомогою сервісу Random.org. Перший у списку отримає у подарунок валізу для подорожей Roncato, троє наступних - заохочувальні подарунки.

З офіційними правилами акції "Моя "Україна" можна ознайомитися на сайті каналу "Україна" - на сторінці конкурсу "Моя "Україна".

Офіційні групи телеканалу "Україна" у соцмережах, де можна опублікувати свої конкурсні фотографії та відео:

Facebook
ВКонтакте

Конкурс "Моя "Україна" - подорожуй разом з нами!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь