Онлайн

Телеканал «Україна» – лідер глядацьких симпатій жовтня

10:00, 1 листопада 2018

За підсумками жовтня 2018 року, телеканал «Україна» є лідером телевізійного перегляду як у будні, так і у вихідні. Канал «Україна» впевнено утримує першість серед вітчизняних телеканалів за всіма основними аудиторіями 18-54 (міста 50+), 18+ (міста 50 тис. +), 4+ (Вся Україна).

За комерційною аудиторією 18-54 (50 тис. +), середня частка (shr, %) каналу «Україна» у жовтні 2018 становила 11,29%, рейтинг (rat, %) – 1,36%. За аудиторією 18+ (50 тис. +): частка – 15,55%, рейтинг – 2,45%. За аудиторією 4+ (Вся Україна): частка – 14,33%, рейтинг – 2,11%.

Лідером глядацьких уподобань у першому кварталі канал «Україна» зробили ранкові, денні та праймові проекти власного виробництва («Зірковий шлях», «Реальна містика», «Свекруха чи невістка», «Агенти справедливості», «Говорить Україна», «Історія одного злочину»), які за підсумками кварталу отримали першість у своїх слотах за всіма основними аудиторіями  (*/**/***).

Випуск програми «Реальна містика» за 18 жовтня, темою якого були «старильні яблука», отримав рекордну частку з початку старту проекту – 14,37%* за аудиторією 18-54 (міста 50+), і зібрав біля екранів більше ніж 1 мільйон глядачів***.

У жовтні стартував другий сезон сімейного реаліті «Свекруха чи невістка». Протягом місяця кулінарне шоу мало успішні показники телевізійного перегляду. Випуск від 26 жовтня став кращим з моменту виходу проекту в ефір і отримав частку 12,82%* за аудиторією 18-54 (міста 50 +).

Телевізійна програма «Сьогодні», що є частиною інформаційного бренду «Сьогодні», залишається одним з найбільш рейтингових новинних проектів на вітчизняному телебаченні. Протягом місяця випуски інформаційно-аналітичної програми «Сьогодні» о 15.00, 19.00, та 23.00 стали лідерами у слотах.

Інформаційно-розважальне шоу «Ранок з Україною» та суспільно-резонансний проект «Головна тема» з Оленою Кот не втрачали своїх позицій у жовтні. Проекти отримали першість за аудиторією 18+ (міста 50 тис +). Їх частки становили 13,28%** і 14,12%** відповідно.

Традиційно лідерами глядацьких вподобань залишаються праймові мелодрами та міні-серіали, що виходять на телеканалі по буднях і на вихідних. Перший україномовний серіал «Лікар Ковальчук» (виробництво «Panopticum»), прем’єра якого відбулася 1 жовтня, переглянули більше 12 млн. осіб***. Окремі епізоди медичної драми стали кращими з початку виходу серіалу на екрани.

Глядацькою популярністю також користувалися серіал «Лучше всех» (виробництво FILM.UA), який у жовтні переглянули понад 6 млн. осіб***, «Отдай мою мечту» (виробництво «Українська продакшн студія»), аудиторія якого становила 11,9 млн. глядачів***.

Успішно завершився у жовтні 6 сезон «Агентів справедливості» (виробництво покадшн-компанія «Теле Про»). За детективними історіями з початку сезону спостерігали понад 10 млн. осіб***.

Зокрема, футбольні трансляції на каналі «Україна» зібрали мільйони телеглядачів. Високі показники здобув матч четвертого туру Ліги націй УЄФА між національними збірними України та Чехії. За аудиторією 18-54: частка – 14,58%*; за аудиторією 18+ (міста 50 тис+): частка – 15,55. Загалом футбол на телеканалі «Україна» дивилися 3,7 млн. осіб***.

* Дані розраховані для аудиторій у віці 18-54 вибірка "50 тис. +".

** Дані розраховані для аудиторій у віці старше 18 років вибірка "50 тис. +".

***Дані розраховані для аудиторії старше 4 років

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Данні надані телеканалом "Україна". Дані за 31 жовтня 2018 року – остаточні, розраховані за показниками rat%, shr% и cov#. Детальніше по показникам та визначенням цільових аудиторій у глосарії ІТК.

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» – провідний національний телеканал країни. За підсумками першого півріччя 2018 року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис. +) середня частка (shr, %) каналу становила 11,62%*, рейтинг (rat, %) – 1,56%*. За аудиторією 18+ (50 тис. +): частка – 15,33%**, рейтинг – 2,65%**. Також канал «Україна» – лідер телеперегляду за перше півріччя 2018 року за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+ (Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис. +) та 14-49 (50 тис. +), 14-49 (Вся Україна).  Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК. http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix.

Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2018 р. становить 96,06%  всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі телеканалу представлені різні жанри телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, суспільно резонансні програми, соціальні ток-шоу, мелодраматичні, комедійні, детективні серіали і фільми, розважальні проекти, гумористичні шоу, футбольні трансляції. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про» та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь