Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Спотворити тіло чи прикрасити його: чим небезпечні тату

17:17, 8 травня 2018

Спотворити тіло чи прикрасити його? Чи дійсно татуювання можуть бути небезпечним для здоров’я? Як можна безкоштовно вивести тату народними методами? І який колір настільки стійкий, що його лише можна зрізати? Що в тату найнебезпечніше: фарби, голка чи місце, на якому набивають малюнок? Та яке тату може вбити власника?

Троянди замість брів, око на підборідді, коти на щоках – це все пустощі. Наколки в очах – вершина самопрояву. Перш ніж такі татуювання зробити, всі люди тричі подумали і були впевнені, що роблять красиві, вкрай необхідні тату.

Так сталося і з Оксаною, яка в 25 років зробила тату в очах. Пізніше ж вона зіштовхнулася з труднощами – її не хотіли брати на роботу. Але це були не єдині проблеми з малюнками на тілі. У 24 роки чоловік Оксани зробив їй тату, в знак взаємного кохання, в домашніх умовах. Невдовзі вона дізналася про те, що має гепатит С.

Навіть якщо в майстра є автоклав для стерилізації інструментів, одноразові голки та ковпачки розпаковують при вас, тату машину загортають у стерильну плівку, немає ніякої гарантії, що у вас не проявиться алергія. І тоді краса перетвориться на потворну рану.

Нерідко так тату реагують на металеві прилади. Наприклад, після МРТ ваше червоне тату може перетворилися в опіки. Тяжкі метали – ще один компонент деяких фарб для тату. Вони поступово труять організм, а особливо їх багато в дешевій китайській фарбі.

Як вивести татуювання?

Найпопулярніша порада з інтернету – марганцовка. Після неї ж залишаються жахливі шрами на тілі. Випалювання рідким азотом та шліфування – також омана.

Єдиний вихід позбутися татуювання – лазер. Але потрібно більше року для того, аби поступово позбутися татуювання і коштуватиме це в рази дорожче, аніж зробити малюнок на тілі.

Проте всі сучасні лазері безсилі проти зеленої фарби. Вивести таке тату майже нереально.

А який із кольорів є найнебезпечнішим?

Після перевірок червоної, жовтої та зеленої фарби, експерти зробили неочікувані висновки: особливо небезпечною є червона фарба, яка містить сполуки заліза і відповідно несе небезпеку щодо виявлення опіків. Ще більше треба остерігатися жовтої та зеленої фарби.  Жовта фарба містить сполуки хрому, а це токсикант, який повільно, але впевнено вбиває наш організм.

Можна говорити про відносну безпечність чорної та білої фарби. Основна небезпека пов’язана з безконтрольністю ринку даних фарб, які не підлягають сертифікації.

У житті є випадки, коли тату є необхідними. Такі значки роблять хворі на цукровий діабет, епілепсію та алергію.  Хворі зі вживленим кардіостимулятором роблять напис «Не реанімувати».

Але якщо ви вирішили зробити татуювання для краси, пам’ятайте про наслідки, до яких це може призвести.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina  

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь