Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Тала Калатай зіграє «залізну леді» в серіалі «Потрійний захист»

Канал «Україна» продовжує зйомки 16-серійного фільму «Потрійний захист», прем'єра якого запланована на 2016 рік. Одну з ролей у детективному серіалі виконає Тала Калатай.

14:03, 21 січня 2016

Канал «Україна» продовжує зйомки 16-серійного фільму «Потрійний захист», прем'єра якого запланована на 2016 рік. Одну з ролей у детективному серіалі виконає Тала Калатай.

«Я давно мріяла знятися у фільмі Анатолія Матешко. Роль у мене достатньо несподівана: я граю бізнес-леді зі сталевими нервами і загартованим характером. Спочатку я сумнівалася, чи вийде у мене зіграти владну жінку. Мою героїню навіть її власна дочка називає «жінкою-кіборгом». Але Анатолій Миколайович Матешко сказав, що вірить в мене, і я сподіваюся, що виправдаю його очікування», - поділилася Тала Калатай.

Тала Калатай_Анатолий Матешко

Виробництво картини «Потрійний захист» здійснює Fresh Production.

Режисер-постановник — Анатолій Матешко (режисер першого успішного українського серіалу «День народження Буржуя» і першого українського дитячого мюзиклу «Трубач», автор безлічі телевізійних фільмів і військової драми «Полон»). Авторами сценарію стали українські письменники Андрій Кокотюха та Анастасія Матешко.

«Ми намагаємося максимально неординарно підходити до вибору акторів, тому на кастингах стали розглядати і медійні обличчя в тому числі. Кандидатуру Тали Калатай на роль Дар'ї Волошиної запропонував сам Анатолій Матешко, і не прогадав — Тала розкрилася як багатогранна особистість і актриса. Ми сподіваємося, що наша співпраця буде плідною, і глядач оцінить це на екрані», - поділилася продюсер Юлія Чернявська.

У головних ролях знімуться - Маша Єфросініна, Євген Воловенко, Артемій Єгоров, Андрій Самінін, В'ячеслав Довженко.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь